Черговий розпил від Кличка

14 августа 2020, 12:45
Владелец страницы
журналіст
0
13
Черговий розпил від Кличка

Кличко уклав угоду зі скандальною компанією для ремонту дитячих майданчиків

Минулого року заговорили про необхідність в капітальному ремонті дитячих майданчиків Києва, зокрема, в Маріїнському парку. Сам опис проекту на сайті виглядав багатообіцяючим і на старті вартість проекту оцінювали в 1,7 млн. гривень. Через що, за підсумком, проект отримав величезну підтримку з боку громадськості, і, врешті-решт, був прийнятий до реалізації Київрадою.
Але в кращих традиціях столичного мера, як тільки прийняли проект, його вартість зросла до 6,4 млн. гривень. І до удачі правоохоронних органів, коли вони відкриють справу за підозрою розкрадання коштів або, простіше кажучи, розпилу грошей, то відразу побачать величезний банер біля входу в Маріїнський парк, де написано великими літерами – "за дорученням мера Києва Віталія Кличка".
А щоб зрозуміти, чому позитивна ініціатива опинилася в зоні ризику, можна подивитися, хто виграв тендер і став підрядником для реалізації проекту. Вибір припав на ТОВ "СІВІН ТРАНС" - стабільних учасник численних кримінальних проваджень. Таких як: розкрадання 20 млн. гривень з місцевого бюджету, які виділялися на розвиток інфраструктури в нашій столиці, створення фіктивних рахунків для виведення їх за межі України і так далі.
Сьогодні ні для кого не стане подивом, якщо після ремонту в Маріїнському парку відкриють кримінальне провадження. Від ТОВ "СІВІН ТРАНС" давно не чекають нічого хорошого, адже розкрадання для них – стабільність. Тим більше, коли все відбувається під крилом мера Кличка, який покрив вже не один розпил бюджету.
Майданчик добудований, Кличко попіарився на позитивній новині. Саме час правоохоронцям все перевірити.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киевсовет,мэр,Виталий Кличко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.