Коронавірус в Україні піде на спад

10 червня 2020, 13:33
Власник сторінки
0
19
Коронавірус в Україні піде на спад

Лікар-інфекціоністка Євгенія Менжуліна: "Поширення COVID-19 стримують кілька факторів"

Захворюваність на коронавірус COVID-19 в Україні піде на спад вже в найближчі тижні, коли погода стане по-справжньому літньою.

Про це розповіла лікарка-інфекціоністка Євгенія Менжуліна.

За словами медика, зараз розповсюдження хвороби стримує той факт, що багато людей перебувають на дистанційній роботі, а також дуже свідомо користуються громадським транспортом.

"Будемо сподіватися, що і надалі не буде такого високого розповсюдження, кількість хворих буде знижуватися. Завдяки зусиллям лікарів і заходам, які ухвалюються, кількість одужуючих збільшується... Сонечко і ультрафіолетове опромінювання інактивує вірус. І взагалі, в теплу погоду у нас краще працює імунна система. В адекватно теплу погоду - я не кажу зараз про плюс 40, коли сонце в зеніті", - розповіла Менжуліна.

В попередньому інтерв’ю, вона також пояснила, що, виходячи з кількості нових випадків зараження коронавірусом, що щодня фіксуються в Україні, можна припустити, що багато українців перехворіли на COVID-19 безсимптомно. У країні почав формуватися так званий колективний імунітет, що перешкоджає швидкому поширенню вірусу.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: пандемия,Коронавирус в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.