Ми більше не фарбуємо мости і не плетемо дідухів з соломи

27 марта 2020, 08:37
Владелец страницы
Редактор
0
45
Ми більше не фарбуємо мости і не плетемо дідухів з соломи

В Україні наростають панічні настрої, але не через коронавірус, а через страх перед наслідками боротьби з ним.

В Україні наростають панічні настрої, але не через коронавірус, а через страх перед наслідками боротьби з ним. Представники малого та середнього бізнесу все як один кажуть, що ще 2-3 місяці карантину, і вони закриються. Введення податкових канікул урядом навіть не обговорювалося, в той час як бізнес завмер, а купівельна спроможність населення прагне до нуля.

Пропозиції звучать найрізноманітніші, від роздачі грошей населенню, до посилення державного регулювання в економіці і націоналізації всього і вся. Очевидно, що планів на майбутнє ні в кого в уряді немає.

Економіка країни не потягне одночасно війну, боротьбу з вірусом і багатомільярдні виплати за держборгом. Влада може скільки завгодно надувати щоки, але рано чи пізно доведеться робити вибір. Може бути правий президент США Дональд Трамп, який виступив за скасування карантину. За його словами, вирішення проблеми коронавірусу не може бути гірше, ніж сама проблема. Якщо в боротьбі за життя добити економіку, то може загинути набагато більше людей.

Пандемія коронавірусу принесла в Україну не тільки економічні труднощі, а й проблему ідентичності. Ми більше не фарбуємо мости і не плетемо дідухів з соломи, не співаємо гімн і не оновлюємо «Миротворець». Нам байдуже якою мовою розмовляє лікар. Все за що країна боролася 6 років, в одну мить стало не важливим і нікому не потрібним. Але ж пік епідемії попереду.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Україна,коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.