Знов про клоунів з ДСАУ

10 сентября 2019, 09:18
0
47
Знов про клоунів з ДСАУ

Введення в експлуатацію «Електронного суду»?

Скільки вже часу витрачено на введення в експлуатацію «Електронного суду»? Що заважає Державній судовій адміністрації Україні зробити це? Здається, ледачість або тупість!

Запустити розділ «Мої справи», що до цього часу рік не здатні зробити в ДСАУ і ДПІС, можуть студенти 1-2 курсу кібернетики Шевченка чи з відповідного факультету КПІ, які напишуть за 20 хвилин скрипт, що перевірить відсутність в картці справ наявність коду РНОКПП, який забули автоматично вносити в картку «Д-3», хоча в систему без нього не увійти, «пересмикне» базу. І все. А потім і перевірить та уніфікує усі ПІБ заявників у попередніх заявах, що внесені до «Д-3» до введення «Електронного суду» бо там купа варіацій ПІБ через ледарів в канцелярії ДСАУ!

Натомість ДСАУ так і не виконали своїх обіцянок! Залишається відкритим питання – проблема з кадрами ДСАУ? Проблема з керівництвом ДСАУ? Небажання впровадити ефективну роботу судової системи? Саботаж? Безвідповідальність?

Щоб там не було, чим би не був викликаний такий стан справ, так далі продовжуватися не може! Не хочете працювати гідно та ефективно, йдіть геть! Не заважайте працювати людям! Система запрацює або з вашою допомогою, або без! Краще не заважайте!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.