Російські соцмережі - це зло

24 июля 2019, 16:07
0
570
Російські соцмережі - це зло

Російські ЗМІ активно поширюють новину, що частина українських Інтернет-провайдерів зняла блокування з соцмережі «ВК», а також відкрили доступ до новинних порталів РИА Новости, ТАСС та НТВ

В РНБО, відреагувавши на інформацію про можливе зняття санкцій з російських соцмереж і сервісів, заявили, що санкції стосовно заборонених російських соцмереж і сайтів не скасовані.

«Відповідно до Закону України «Про санкції», рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки і оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України. Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України здійснює Кабінет міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України».

Крім того, з огляду на ситуацію, яка склалася в інформаційному просторі, секретар РНБО Олександр Данилюк у порядку контролю за виконанням рішень РНБО звернув увагу зазначених державних органів на необхідність забезпечення неухильного додержання санкцій та моніторингу їх ефективності до завершення терміну їх дії або скасування в установленому законом порядку.

Тож про жодну відміну санкцій не йдеться! І не сподівайтеся!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.