Коли припиниться безчинства ромів в Биківні?

17 июля 2019, 15:00
Владелец страницы
Доктор наук, профессор разума.
0
1023
Коли припиниться безчинства ромів в Биківні?

Інцидент зі шкільним охоронцем Костянтином, що мав конфлікт з «ромами» через наркоторгівлю в одній із шкіл Биківні та був ними же побитий — має продовження.

Як стало відомо, «барон» та його послідовники збираються писати заяву на Костянтина за «розпалювання міжнаціональної ворожнечі».

Так, під час останнього суботникамешканці Биківні назбирали в парку, в 500-700 метрах від школи безліч шприців. Звичайно, це не могло бути залишено лише школярами. Я хотів би сподіватись, що взагалі жоден учень не підсів на цю отруту. Але факт того, що десь неподалік від школи шляються роми-наркоторговці — жахає! Проблема є і її не приховати.

Абсурдність ситуації в тому що людину (Костянтин) яка не побоялась здійняти галас по цій проблемі — намагаються засудити у «розпалюванні міжнаціональної ворожнечі». А ось боротись з самою наркоторгівлею ніхто не поспішає.

Як на мене, це ознака дискримінації українців в Україні. З будь-яких міжнаціональних конфліктів роблять винним завжди українця. А якщо українець викриває представника «ромів» у злочинній діяльності, то він ще й расист. Може взагалі не будемо саджати представників нацменшин за злочини бо це теж расизм?

За це можемо подякувати лівим «грантоїдам», які своєю так званою «антифашиською» діяльністю (а по факту антиукраїнською пропагандою, що нав'язує українцям почуття провини) довели суспільство до тупику. Звичайно, і без хабарників в МВС тут, скоріш за все, не обійшлось. Але коли ці два фактори накладаються один на одне, то справедливості годі й чекати.

Але я сподіваюсь, що в Україні, нарешті, буде закон один для всіх, не дивлячись на національність. Навіть «ромську», яка у нас стає недоторканною, і на суботниках в Биківні не будуть виявляти таку кількість шприців від наркоманів.

Розголос проблеми став першим кроком у її вирішені. Далі буде.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.