Деснянський провал, або заболотне розчарування

19 июля 2018, 11:42
громадсько-політичний діяч
0
465

Активно взявся за роботу новий голова Деснянської райдержадміністрації в м. Києві Геннадій Заболотний, але в результаті - суцільні розчарування.

Особисто я ніколи не впадав в оману з приводу можливості наведення порядку в окремо взятому районі Києва, але нещодавно призначений голова Деснянської РДА Геннадій Заболотний зробив вигляд, що це можливо.

Новий "очільник" не сидить на місці, його нерідко можна побачити на вулицях з різноманітними "рейдами" по боротьбі з нелегальною торгівлею, покращенню благоустрою, усуненню нелегальних смітників тощо. Але як тільки він відїжджає з місця об'їзду - все повертається на свої місця. 

На місці і смітники, і нелегальні базари, і реклама наркотиків, і нелегальна забудова, і слабка робота поліції, і захоплення територій автостоянок під "ущільнення забудови", і весь стандартний "корупційний набір". 

Так у чому ж причина?

Як відомо, кадри вирішують все. Якщо ми подивимось на керівний склад Деснянської РДА, то змін практично не знайдемо. Так, змінився голова, але не змінилися ні заступники, ні керівники провідних управлінь та відділів. Хто ж посідає ключові посади в РДА? Той самий, відомий своєю відповідальністю за штучно створені черги в дитячі садки, жахливі умови в деяких спортивних закладах, страшний стан прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, "прокладку" вартістю в 7,5 мільйонів у вигляді "Ватутінськінвестбуду", незаконне утримання приміщень Деснянської РДА за колишнім в/о голови РДА Онуфрійчуком, лоббіст різноманітних будівельних "ущільнень" та автор безлічі зловживань - Віктор Крохмалюк

Кадрами, як і раніше, керує Олексій Зайченко, який "прославився" чисельними скаргами на нього за корупційні діяння при призначенні на посади в РДА. На місці і інший керівний апарат. 

Враховуючи такий стан з акдрами в РДА, можна констатувати, що новий голова дуже непогано "увійшов" у старі "схеми".

Ми знаємо про чималий вплив на нового голову з боку ВО "Свобода", яке має представництво у Верховній Раді України та Київраді значною мірою за рахунок підтримки мешканців Деснянського району Києва. Тому певні сподівання на зміни в районі були. Але вони не виправдалися. Складається враження, що "Свобода" просто освоює нові можливості і дуже добре почуває себе в умовах тотального безладу.

Тож робимо висновки: а ні Геннадій Заболотний, а ні ВО "Свобода", що його підтримує, не тільки не спроможні, а й не бажають докорінних змін, надаючи типовий приклад поширеної в Україні "кишенькової опозиції", що дуже непогано вписується у створені корумпованою владою "умови співпраці". Порядністю тут і не тхне і громаді треба робити належні висновки.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Київ,Деснянський район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.