Саакашвілі — нарешті очисти від себе місто!

31 января 2018, 18:24
0
80

терпінню українців приходить кінець

Компанія на чолі з Саакашвілі настільки набридла киянам своєю присутністю, що це викликає акції протесту.

Протягом останніх місяців т.зв. наметове містечко на вулиці Грушевського заважає руху транспорту центром міста, фактично блокуя центр міста як для пересування громадського транспорту, прибиральних машин так і доставки продуктів харчування та інших товарів до торгівельних закладів.

Тому активісти громадської організації «Чисте Місто» прийшли за місцем проживання одного з лідерів мітингувальників Міхеїла Саакашвілі, що знаходиться в самому серці столиці біля Майдану Незалежності в елітному будинку на вулиці Костьольна 7 з вимогою перенести намети в Маріїнський парк звільнивши проїзд для транспорту. Пройти аби передати йому звернення до парадного пройти не вдалося, людям завадив охоронець політика не дивлячись на те, що парадне є громадським місцем.

Після цього активісти провели мітинг та залишили повідомлення Саакашвіллі з вимогою звільнити вулицю Грушевського від наметів. Політична боротьба не повинна заважати життю простих киян.

Це не перша акція небайдужих патріотів міста. 27 січня понад півсотні активістів громадської організації "Чисте місто" зібралися біля будинку в селищі Лісники під Києвом, де проживає мати екс-президента Грузії Михеіла Саакашвілі і провели акцію "За чисте місто". Люди вимагали, аби прихильники Саакашвілі звільнили центр міста та розібрали наметове містечко на Грушевського. Із собою активісти привезли діжки, які обливали паливною сумішшю, палатки, шини та плакати. Акція тривала понад дві години. До людей з будинку також ніхто не вийшов. Особливо розтратування українців, що переживають не найкращі часи в період військової агресії РФ викликало той факт, що за оприлюдненими документами фірм-розпорядників, які здійснювали ремонтні роботи та закупівлю будівельних матеріалів цей будинок обійшовся Гулі Аласанія - матері Міхеіла Саакашвілі - у понад 3,5 млн. гривень. В знак протесту присутні перекрили входи в будівлю бочками з вогнем і туристичними наметами, а також заявили про те, що ні Саакашвілі, ні його прихильники їх не чують, а вимоги ігнорують. В результаті громадські активісти залишили на паркані плакати "Золотий МіхоНамет", "Міхо! Досить обманювати народ!", "Соромно ховатися за рідними", бочки з дровами і покришки як нагадування про їх можливе повернення.

Як бачимо, терпінню українців приходить кінець. Кияни не бажають більше бачити поряд з собою выдвертих порушників громадского порядку та їх неадекватного керівника з невнятними вимогами.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Украина,Саакашвили,акции,кияни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.