Цеголко опублікував оригінал листа Саакашвілі до президента України

19 декабря 2017, 17:38
0
101

З огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа, було прийнято рішення його оприлюднити.


Як раніше повідомляв лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі він написав листа президенту України Петру Порошенку. Вже потім він відмовився від своїх слів, щоб уникнути відповідальності (відчувається боягузницька натура), мовляв "не писав листа Порошенку, - то хтось інший".
А хто інший? Чи не той це інший, який по даху на Костьольній бігав, який штурмував Жовтневий палац... Видно Міхо чи забув чи не знає прислів'я: "Слово - не горобець, вилетить - не спіймаєш".
З огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа, було прийнято рішення його оприлюднити.
Лист опублікував на своїй сторінці в Facebook прес-секретар президента України Святослав Цеголко.


 

У листі до Президента М. Саакашвілі зізнався, що допускав і допускає багато політичних помилок.
Він висловився за деескалацію ситуації, пообіцяв не вдаватися до подальшої дестабілізації і запропонував переговори «з уповноваженим представником».
Натомість, як свідчить штурм Міжнародного центру культури і мистецтв на Алеї Героїв Небесної Сотні, свого слова пан Саакашвілі не дотримався.
Війна так війна. Але Саакашвілі грає в ній як дикун - необдумано, спонтанно, відмовляється від очевидного, підставляє своїх "палаточних побратимів", веде себе, як дурник (але народ любить шоу) тому на де-кому спрацьовує.
В свою чергу грамотна команда в кабінетах продумано оприлюднила цей лист.
По-перше. Саакашвілі неодноразово спілкувався і вів переписку з Петром Порошенком. Отже, сам президент та його оточення чудово знають стиль мислення, написання та формулювання думок Саакашвілі. І що саме основне у них є зразки почерку Саакашвілі, і професійні графологи також є. Це означає лист справжній.
По-друге. Святослав Цеголко - поважна державна особа, а головне порядна людина. Він ніколи (навіть враховуючи "брудні політичні манси") не став би публікувати на своїй сторінці в Facebook неперевірену на 100% інформацію. Це означає лист справжній.
По-третє. Саакашвілі зрозумів, що написав листа в стані скажімо так "нервового збудження". Отже, більш-менш думаючий електорат його прихильників почне аналізувати і зрозуміє, що цих пару рядків "і для ваших і для наших", відповідно перестануть його підтримувати.  Це означає лист справжній.
Ясно одне Михайло Саакашвілі популіст, брехун, не хазяїн свого слова, балабол і можна продовжувати.
Але безумовно, графологічна експертиза винесе свій остаточний вердикт. Слідкуємо за розвитком подій.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Украина,Саакашвили,президент,Порошенко,письмо,популізм,Святослав Цеголко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.