Акція за гроші!

17 октября 2017, 17:01
0
184
Акція за гроші!

Міхеїл Саакашвілі проводить акцію за гроші. Настав той час, коли оголошення з популярного сайту OLX в повній мірі знайшло своє застосування.

Я завжди догадувалась, що мітинги чи акції, учасниками яких є близько 100 чоловік зазвичай є проплаченими. Але цьому ніколи не було доказів. Здається просто: організатор заходу з числа близьких, рідних, знайомих чи просто друзів за кошти замовника створює "псевдомітинг". Раніше я бачила на одній популярній інтернет-площадці OLX оголошення наступного змісту:
До чого тільки не додумаються ці екс-політики. Кар'єра не скалалася, а вони все хочуть і хочуть знайти ричаг на владу та підтримку народу.
Уважно прочитавши оголошення можна побачити тісний зв'язок, а саме між "нужны люди на акцию 17 октября" та "Ми підтримали ініціативу кількох громадських організацій зібрати 17 жовтня в Києві людей". З такими словами в ефірі каналу NewsOne виступив Екс-президент Грузії та екс-губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі. Він також заявив, що планує зібрати мітинг на підтримку антикорупційних вимог до влади.
Тепер зрозуміло що це за мітинги, звідки ростуть ноги і хто за цим стоїть. Смішно, що Саакашвілі створює собі імідж та отримує "популярність" пропонуючи людям по 180 грн.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Саакашвили,митинг,митинги,митинги в киеве
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.