Співпраця лише продовжується

19 августа 2017, 13:01
0
125
 Співпраця лише продовжується

Під Києвом СБУ затримала француза, розшукуваного за крадіжку 200 млн євро

Силою, уміннями та навичками співробітники СБ України успішно виконують свою роботу. Чоловік, який причетний до скоєння особливо тяжких злочинів на території Європейського Союзу, нарешті відправиться до країни народження та відбуватиме призначене покарання.

У рамках взаємодії правоохоронних органів, а саме СБУ, Національної поліції та жандармерії Республіки Франція 19 липня 2017 року співробітники Служби безпеки України затримали в місті Києві правопорушника – громадянина Франції, який на території Європейського Союзу переховувався від французького правосуддя понад п’ять років. Правопорушник був засуджений французьким судом до семи років позбавлення волі за розкрадання у європейських компаній двохсот мільйонів євро.

Слід відмітити, шо оперативники вдало виконують не тільки завдання по забезпеченню національної безпеки нашої держави, а й успішно допомагають у викритті та затриманні злочинців в рамках партнерської взаємодії. Подальших здобутків. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: СБУ,Київ,Франція,затримання,злочинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.