Буксуючий криголам реформ...

18 июля 2017, 18:08
Владелец страницы
0
15609
Розкажіть мені за реформи ще... ага

і таргани


Невпинним криголамом йдуть в Україні реформи. Але в більшості українців враження, що цей криголам застряг посеред Антарктиди в товщі крижаної корупції, бюрократії і недалекоглядності.

Нас відвідують різного штибу світові політики й бізнесмени, меценати й дипломати. Їм тут показують гарні презентації, годують красивими обіцянками й грантово забезпеченими обідами. Всі такі в захваті, гості періодично схвально гупають в плече, ну а в очах читається – «ну не ідіоти?»…

От сьогодні відбулась презентація звіту  МСБ ПУЛЬС. Захід один з сотень, що проводять в Україні задля підтримки й розвитку бізнесу. Гарна ініціатива. Але. Знову це велике українське АЛЕ. Просто констатацією фактів бізнесу не допоможеш. Опитуваннями й порадами теж не дуже. В цьому окремо взятому дослідженні не видно ні назв компаній, ні конкретного виду виробництва, послуг, ні підводних каменів (схеми, відкати, побори) з якими вони щоденно стикаються.

Український підприємець (вибачте за порівняння) як тарган – виживає в таких нестерпних умовах, що поради від чудо-младо-реформаторів йому точно не потрібні.

Хабарі на митниці – беруть в тих же кабінетах, що і брали! Тільки більші. Відкати –  а лєгко, навіть на хваленому Прозоро.  Ті ж пожежники так і виживають на штрафах невеликих офісних центрів і закладів харчування.

Щоб відкрити власну справу треба бажання, гроші та умови. Але якщо бажання в нас хоч ділись з Європою, то ні дешевих кредитів,  а ні тим більше умов від влади ми ніяк не дочекаємось.

Нешановні Андрієм Вікторовичем Кузьменко депутати, може вже час? Чи ви ще за інерцією так і вішатимете все на папєрєдників? Просто прибрати обмеження в експорті, реєстрації, діяльності. Всі будуть працювати, сплачуватимуть податки, а не животіти й шукати нових схем. Досить витрачати обмежені ресурси на презентації  й пусті заходи, досить виправдовуватись і робити вумний вигляд.   Досить жити в паралельному світі і молитовно мямлити що все гаразд, думати що всі навколо схавають! Ви ж самі невпинно тикаєте на рашазомбіТВ… А чим ви відрізняєтесь?

Теж відбувається й в інших сферах. Медицина скоро вмре, освіта кульгає, пенсіонери вже навіть ні на що не сподіваються, а в магазини ходять як в музей – головне нічого не чіпати руками!

Тут дуже в тему стане українська національна ідея – від*біться від нас! Не можете створити умови – відійдіть в сторону і не заважайте, не робіть взагалі нічого – ви лише шкодите народу, якого вже нудить вас, як тарганів від яду.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,бизнес,реформы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.