Пробіг під каштанами

26 мая 2017, 14:08
0
7809
Пробіг під каштанами
Команда Соціальної справедливості готова!

25-й ювілейний!

28 травня на Михайлівській площі в Києві стартує 25-й ювілейний спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Ця акція збирає тисячі людей, щорічно кількість учасників тільки зростає.

Чому і ти маєш бути тут!

1.      Олімпійський девіз в дії!

Ти не маєш обов’язково перемогти. Тут нема суперників – всі рівні і доброзичливі, а маршрут складено настільки вдало, що милуючись довкіллям ти, повір, не захочеш зупинятися після 5-ти кілометрової дистанції!

2.      Благодійність

«Пробіг під каштанами» - наймасовіша спортивно-благодійна акція в Україні. Проходить щорічно в День Києва. Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Тому твоя участь Чудом  перетворюється у врятовані дитячі життя. До речі, ти своїми очима зможеш побачити врятованих дітей - вони теж учасники Пробігу!

Для довідки:

За даними ВООЗ щорічно в світі народжується близько 1 400 000 дітей з вродженими вадами серця. В Україні - близько 5 000 дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи. Близько 40% цих дітей з перших годин, днів і місяців життя перебувають в критичному стані. Рівень смертності при вроджених вадах серця сягає майже 80%.  Однак ситуація не настільки безнадійна. Більшість дітей з вродженими вадами серця можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію. Саме такі операції проводить Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

3.      Командний дух

Якщо ти офісний працівник, то саме час об’єднати колег!  У минулому році на дистанцію вийшло більше 15000 учасників, переважна більшість це  команди відомих компаній і брендів. Також ти зможеш зустріти тут друзів, знайомих, однокласників… всіх тих людей, чиї контакти ти випадково згубив. А можливо тебе наздоганятиме сам Кличко… Ні не той, що зараз мер, а той, що був багаторазовим чемпіоном! Уяви яке вийде селфі!)))

4.      Це просто круто

Займатись спортом, допомагати дітям, насолоджуватись життям! А все решта най зачекає! Адже це ювілейний Пробіг! Цілу чверть століття він збирає тих кому не байдуже.

Трохи фактів:

-          вперше Пробіг пройшов в 1993 році, зібравши на старті 150 учасників;   

-          в 2010 році в Пробігу взяла участь рекордна кількість людей - 15 100 (рекорд занесений в Книгу рекордів України як «Наймасовіша спортивно-благодійна акція");

-          вік наймолодшого зареєстрованого учасника Пробігу - 1 місяць, найстаршого - 98 років;

-           на кошти, зібрані під час Пробігу-2010, Центру дитячої кардіології було закуплено єдине в Україні обладнання «Штучне серце», а в 2013 році - третій в Україні апарат контрапульсатор;

-          в 2014 році завдяки учасникам в Центрі встановлено нове опалювальне обладнання, що дозволило ні на секунду не зупиняти проведення операцій в Цетрі;
$ 380 000 – така загальна сума зібрана учасниками і передана Центру!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Спорт,Пробіг під каштанами пробег под каштанами киев 27.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.