A long road to Europe…

19 мая 2017, 18:54
Владелец страницы
1
18364
 A long road to Europe…
Dima Bilogolov ®

Готові?

В ніч на 11 червня вступить в силу очікуваний багатьма і оспіваний у виступах Президента безвіз. Щоб ним скористатися, українцям потрібно отримати біометричні паспорти, тож наплив бажаючих просто шалений. Мій син теж «зазбирався» поїхати на відпочинок з шкільними друзями.

І тут виявляється, що черга на подачу документів в сервісному центрі просто кілометрова… Пояснюю ситуацію синові. Він невблаганний – Їду!

Чергу займають з 4-5 ранку і лише в тих центрах, що наразі працюють! Дехто бере навіть вихідний, щоб «вже точно».

Сайті ДМС України, як і сайт декларацій в самий спекотний період просто «ліг».

Є також окремий ЦНАП. Тут за додаткові гроші можна легко і швидко оформити документи, не слухати шарпання матричного принтера і голосу прибиральниці, що чи то молиться, чи то проклинає, мовляв «помито»… Правда доведеться трішки «переплатити»… але ж «сервіс»!

                Ну і ми б не були собою, якби не вигадали щось чисто «своє» українське. Загугливши можна знайти з десяток фірм, що за ваші кровні і в черзі побудуть, і «порішають» не відходячи від каси…

                Тож поки Європа відкриє обійми, ще доведеться пройти кілька кіл, ні не пекла… та все ж.

                Гарного відпочинку всім!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Европа,отпуск,безвизовый режим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.