Ініціатива "Студентський Авангард". Що цікавого може знайти для себе студент?

2 ноября 2016, 16:58
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
132
Ініціатива  Студентський Авангард . Що цікавого може знайти для себе студент?
тренування з фізичної підготовки

Нещодавно розпочала свою діяльність Військово-спортивна організація "Студентський Авангард". Студентам пропонують різноманітні пізнавальні лекції та спортивні тренування.

На території навчально-тренувальної бази полку "АЗОВ" розпочала свою роботу Військово-спортивна організація "Студентський Авангард", котра спрямувала свої зусилля на навчання студентів. Усі навчання "Студентського Авангарду" є безкоштовними і відкритими до вільного відвідування.

Вже проводяться різноманітні лекції з історії, викладаються ножовий та рукопашний бій, тактико-спеціальна підготовка, вогнева підготовка, т
актична медицина, уроки виживання, штурмовий альпінізм, гірський туризм, парашутний спорт.

"Студентський Авангард" ставить за мету навчити студентів тому, що повинен знати кожен громадянин, особливо у часи військового конфлікту з іншою країною, основам військової справи, виживанню у складних умовах тощо.

Відвідування занять на вибір є абсолютно вільними та безкоштовними і вже довели свою актуальність. На тренуваннях з фізичної підготовки та лекціях уже зібрались групи студентів, котрі відвідують заняття "Студентського Авангарду".


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Авангард,студенти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.