Танки, гроші і "АТЕК". Сценарист - Світлана Зварич

24 октября 2016, 12:11
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
2029
Танки, гроші і  АТЕК . Сценарист - Світлана Зварич
Світлана Зварич

Скандалів, пов'язаних зі Світланою Зварич, як грибів після дощу. Достатньо вбити це ім'я в пошук в інтернеті і отримаєте історії на всі смаки.

Починається все з приходу до влади її чоловіка - Романа Зварича. Світлана Вікторівна вирішила не відставати від свого обранця і набула слави у гучному нафтовому скандалі.

У 2005 році Зваричів звинуватили в обкраданні держави на десятки мільйонів доларів.
У 2010 році Світлану Зварич звинувачують у зловживанні державними коштами у розмірі понад 100 мільйонів гривень.
Здавалося б, два цих гучних випадки вже дали Світлані Вікторівні більш ніж достатньо - декілька квартир та маєтків, конюшня та власний автопарк.
Але амбіційна пані Світлана продовжує свою діяльність у 2014 році, запустивши декілька благодійних фондів, котрі прикривались найактуальнішою темою - збором коштів для добровольчих батальйонів. Можна лише уявити, які гроші крутились у руках однієї людини. Враховуючи її стаж корупційної діяльності, лише дурень може повірити, що всі ці гроші пішли на потреби добровольців. Хіба що, йдеться про її сина, Богдана Зварича, який за документами перебуває у Нацгвардії та незаконно отримав статус Учасника бойових дій, так і не потрапивши на фронт. У 2016 році навіть було відкрите кримінальне провадження за фактом дезертирства, проте Зваричі потурбувались, щоб справа так і не набула обертів.

На даний момент, Світлана Зварич створила навколо себе черговий скандал із заводом "АТЕК", замішавши туди полк "Азов". Прикриваючись "волонтерством" пані Світлана вирішує свої конфлікти, пов'язані з дерибаном металу із заводу "АТЕК". Азовці, котрі не мають ніякого відношення до діяльності Зваричів, заявляють, що не потрібно вмішувати їх у скандали, через власну наживу, за що Світлана Зварич уже пригрозилась вигнати добровольців з території заводу.

Тепер все обернулось для "азовців" подвійною грою Світлани Зварич - з одного боку, тиск та погрози вигнати добровольців аби ті не заважали розпилювати завод, а з іншого боку, використання тією ж Зварич ім'я полку, заради прикриття своє діяльності під "волонтерство".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Зварич,Роман Зварыч,Зварыч,завод "Атек",батальон Азов,полк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.