Захист Києва ціною власної свободи

9 сентября 2016, 16:39
0
101
Захист Києва ціною власної свободи
Під Київміськбудом зранку було гаряче

Останні кілька днів пройшли для Києва під знаком боротьби з незаконними забудовами.


Спочатку епіцентром протистояння стала конфліктна забудова у Святошинському районі.

Ще з часів Януковича основним союзником пересічних киян у боротьбі з забудовниками були активісти різних націоналістичних організацій і рухів. Ситуація не змінилася і сьогодні: С14, “Свобода”, “Азов”, “Правий сектор” та менші націоналістичні об'єднання залишаються на сторожі благоустрою Києва та інтересів його мешканців.

У випадку з забудовою у Святошинському району підтримати киян вирішили активісти Цивільного корпусу “Азов”, а також представники С14.

Як і в багатьох інших випадках, активістам і місцевим мешканцям довелося протистояти “тітушкам” та так званим “правоохоронцям” (цілком серйозно називати представників МВС “охоронцями права” не можна). І, як часто буває, відвага націоналістів переважила самовпевненість “правоохоронців” та почуття безкарності “тітушок”. В ході фізичного протистояння націоналістам вдалося припинити незаконне будівництво.

Активісти “Азову” не обмежилися досягнутим і вранці 9 вересня розпочали пікетування офісу Київміськбуду. У відповідь представники “нової поліції” (котра чомусь дуже схожа на старий “Беркут”), користуючись перевагою у кількості, здійснили напад на активістів, розігнали мітинг і здійснили затримання патріотів не лише України, але й Києва.

Зокрема, був затриманий активіст ЦК "Азов", ветеран війни Сергій Філімонов.

Враховуючи рівень корумпованості МВС, така ситуація аж ніяк не дивує.

Зараз для підтримки активістів, яким загрожує переслідування з боку МВС, і подальшої боротьби з забудовниками має залучитися якомога більше киян. Адже мова йде про порятунок міста від варварів, котрі вже й так змінили його до невпізнаваності. Знищення архітектурних пам'яток, спотворення історичної частини столиці, виникнення мало придатних для життя спальних районів, соціальна безвідповідальність, клубок корупційних схем — усе це про Київміськбуд.

Усьому цьому варто покласти край. А в першу чергу потрібно захистити тих, хто заради порятунку міста ризикує власною свободою.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Святошинський район,незаконна забудова,Київміськбуд,забудовники,батальон Азов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.