Кияни проти "Маршу Рівності". Як зреагує влада?

6 июня 2016, 11:26
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
139
Кияни проти  Маршу Рівності . Як зреагує влада?

Кияни зареєстрували на сайті Міської ради петицію про заборону проведення 12 червня так званого "Маршу рівності". За декілька днів вона набрала більше необхідних 10 тисяч підписів.

Тепер Київська міська рада повинна розглянути петицію про заборону проведення маршу. Проте - це ще не означає, що його заборонять. 

Як прокоментував один із авторів петиції: "У країні йде війна, чимало бійців повернулися з передової з психологічними проблемами. Влада, замість того, щоб надавати належну підтримку нашим захисникам, захищає всілякі "паради", які в даний час взагалі недоречні".

У 2015 році подібний марш закінчився численними сутичками місцевих жителів з учасниками параду. Враховуючи, як швидко набрала петиція про заборону маршу більш ніж 10 тисяч підписів, слід очікувати сутичок і у цьому році. Адже до противників подібних маршів долучились також люди, які усвідомлюють їх недоречність у часи, коли країна вже більше двох років знаходиться у стані війни. 

Тож відповідальність за наслідки цього дійства тепер повністю лягають на плечі міської ради Києва.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,парад,марш,Київрада,Прайд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.