Мораторій на промисловий вилов на Київщині не введений, ̶ Держрибагентство

27 мая 2016, 10:15
0
11

Інформація щодо ведення мораторію на промисловий вилов риби у Київській області на Київському та Канівському водосховищах не відповідає дійсності.

Рішення Комісія Київської обласної ради з питань екології від 26.05.2016 щодо його запровадження носить виключно рекомендаційний характер. Відповідно до статті 11 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» у компетенцію  місцевих державних адміністрацій входить включно «розроблення, затвердження і реалізація  місцевих програм охорони, використання та відтворення водних  біоресурсів». В той же час введення мораторію є обмеженням господарської діяльності,  регулювання якого відповідно до закону  здійснюють КМУ, центральний орган   виконавчої   влади,  що  забезпечує  формування  державної політики  у  сфері  рибного  господарства та рибної промисловості – Мінагрополітики, а також  центральний  орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства – Держрибагентство. «Ми вдячні Київській обласній адміністрації за  увагу до стану рибних запасів Київщини та будемо раді  долучитися до організації спільних рибоохоронних програм. Ініціативу із введення мораторію ми не підтримуємо. Як наголошувалося вже не 1 раз, саме лише введення мораторію  не є вирішенням проблеми – ніхто не припинить ловити рибу лише  через нього. Просто  збільшиться кількість хабарів і корупції відносно контролюючих органів. Питання потрібно вирішувати  комплексно –  рибний патруль, який розпочне роботу вже у червні, сучасні системи електронного моніторингу  вилову, саморегулювні організації підприємців,  що допомагатимуть контролювати водойми від браконьєрського вилову», - повідомив Голова Держрибагентсва Ярема Ковалів.  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: рыба,контроль,мораторий,предприниматель
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.