Майбутніх рибних патрульних перевірили на знання законодавства, – Павло Гвозден

2 февраля 2016, 13:16
0
20

1 лютого закінчилося письмове тестування кандидатів у рибний патруль м. Києва та області, а також на посади керівників управлінь в 10 регіонах України.

Іспити  для 623 кандидатів проходили протягом  3-х днів –  з 28 січня по 1  лютого.

Екзаменаційний білет складався із 5-ти питань на знання законодавства України, що є необхідним для держслужби.  «Для  відповіді на  питання конкурсантам було відведено 60 хвилин,     повідомив перший  заступник Голови Павло Гвозденко. Більшість претендентів дисципліновано та сумлінно поставилася до підготовки та складання іспиту. Проте  були і ті, хто намагався схитрити – комісія  виявила близько 50 кандидатів, що намагались списувати. 1 людину  навіть довелося вилучити із зали і відсторонити  після повторного попередження про порушення порядку проведення іспиту».

1 – 2 лютого  на ініціативу ГО Agro.Reforms.UA («Реформи.УА») та за згодою кандидатів відбудеться  перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів. Вона передбачає  заліки із підтягування (для дівчат – віджимання від підлоги), а також перевірку вміння плавати. «Рибоохоронні рейди, які часом перетворюються у погоню за браконьєрами, багатогодинні патрулювання акваторії у негоду –  це робота, що вимагає від  людини фізичної підготовки та  витривалості.  Перший день перевірки фізпідготовки був дуже корисним – частина кандидатів гідно її пройшла, а   деякі кандидати самі зрозуміли, що не створені для  фізично важкої роботи. Сподіваюся, проведене тестування сприятиме якості відбору до рибного патруля», - заявив Голова ГО Agro.Reforms.UA Олексій Зубрицький.

Нагадаємо, що після завершення випробування з фізичної підготовки на кандидатів чекає останній етап відбору – співбесіда з конкурсною комісією, що проходитиме з 8 по 14 лютого.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.