Хочете зупинити стихійну торгівлю біля метро? Пишіть скарги!

17 июля 2014, 10:38
3
808

Пасивність киян є головним козирем корупціонерів, які "кришують" незаконну стихійну торгівлю в Києві, яка перетворила столицю у суцільну помийку.

Хочете позбутися торгівлі біля Вашої станції метро та ходити як людина? Напишіть скаргу начальнику ГУ МВС України в м. Києві.

Тисячі скарг вирішать це питання один раз і назавжди.

Ось для прикладу моя скарга, яка дала позитивний результат біля ст. метро Чернігівська.

 

Начальнику ГУ МВС України в м. Києві

01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15

 

ПІП

АДРЕСА

 

ЗАЯВА

Доводжу до Вашого відома, що біля обох входів/виходів зі станції Київського метрополітену «Чернігівська» та підземних переходах протягом тривалого часу постійною та систематичною здійснюється несанкціонована стихійна торгівля.

Торговці, разом зі свої товаром фактично блокують прохід громадян до станції метро, особливо у години пік, що може призвести до надзвичайних ситуацій. Здійснюється торгівля продуктами харчування, що може спричинити харчове отруєння людей, адже взагалі не відомо, що це за продукція та яке її походження.

Порушується громадський порядок, постійно вчиняються адміністративні правопорушення за ст. ст. 156, 160, 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що чітко відомо керівництву районного управління міліції.

Отже, є достатні підстави вважати, що керівництво та посадові особи районного управління ГУМВС України в м. Києві відкрито «кришують» незаконні дії «торговців», що виражається у повній бездіяльності або у її імітації.

Хочу зазначити, що керівництвом Головного управління МВС України в м. Києві не здійснюється належний контроль за цими фактами, незважаючи на те, що блокування проходів до входів/виходів станції метрополітену може призвести до надзвичайних ситуації та загрожує елементарній безпеці киян та гостей столиці. Крім того, абсолютно аналогічна ситуація відбувається на усіх станціях Київського метрополітену та прилеглих до нього підземних переходах.

У міліції є усі правові підстави та повноваження, у спосіб передбачений чинним законодавством, припинити це ганебне для столиці явище!

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про міліцію» працівник міліції у межах повноважень, наданих цим Законом та іншими законодавчими актами самостійно, приймає рішення і несе самостійно за свої протиправні дії або бездіяльність дисциплінарну або кримінальну відповідальність.

Згідно зі статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Враховуючи викладене та керуючись Законом України «Про міліцію», Кодексом України про адміністративні правопорушення», Законом України «Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» прошу Вас:

1) провести відповідну службову перевірку працівниками апарату Головного управління МВС України в м. Києві та вжити вичерпних заходів реагування з метою негайного припинення протиправного, систематичного порушення громадського порядку та здійснення несанкціонованої торгівлі біля станції Київського метрополітену «Чернігівська»;

2) вжити виключний заходів реагування з метою встановлення та забезпечення правопорядку біля виходів зі станції Київського метрополітену «Чернігівська» та унеможливити подальше незаконне здійснення несанкціонованої стихійної торгівлі;

3) встановити та притягнути до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, що допустили та допускають незаконну та несанкціоновану торгівлю біля станції Київського метрополітену «Чернігівська», та не вживають відповідних заходів реагування або імітують тимчасове реагування;

4) поставити вирішення цього питання на контроль керівництва ГУ МВС України в м. Києві.

Про результати розгляду заяви прошу повідомити мене особисто у термін визначений чинним законодавством.

Додаток: фото несанкціонованої торгівлі.

 

З повагою                                                                       ПІП

 

Дата


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.