Через корупцію з МАФами столичний бюджет втрачає величезні кошти!

11 июля 2014, 12:41
0
86

Від незаконної діяльності МАФів виграють всі: чиновники, міліція, прокуратура, а програють - кияни!

Проблема МАФів лише на перший погляд є незначною. Київ за півроку вже втратив близько 300 млн. грн. (це за простими мінімальними підрахунками )

На сьогоднішній день в Києві МАФів вже близько 30 000 штук! Жоден з них не має дозволів з 01.01.2014 року. Тобто, за 6 місяців поточного року Київ не отримав до бюджету міста ні копійки.

Раніше, пайова участь була близько 15 000 грн. на рік (точно не пам’ятаю). Офіційно в 2013 ці дозволи мали тільки 5 000 МАФів! Інші – незаконні.

Тепер проста математика. 15 000 грн. на рік з одного МАФа множимо на загальну кількість по Києву (25 000)! Висновок: Київ за півроку не отримав більше 200 млн. гривень. Така ситуація вигідна всім: міліції, контролюючим органам, Київенерго, прокуратурі, але не киянам!

Як відомо, МАФи підключені до електромереж та більшість з них мають потужні холодильно – морозильні камери, а взимку – обігрівачі! Тобто, споживають електроенергію та у великій кількості. В середньому на 1000 грн. за 1 місяць (десь більше, десь менше). Один МАФ краде 12 000 грн. на рік електроенергії (в середньому). Можна тільки уявити собі масштаби та розмах!!! Майже двісті мільйонів гривень на рік збитків!

В «Київенерго» добре знають, що укладати договори можна лише з власниками тимчасових споруд, які мають дозвіл на їх встановлення. Обовязково мають бути прилади обліку електроенергії (лічильники).

На справді ситуація простіше, привезли МАФ, під єдналися до електромережі, прибіг інспектор, взяв гроші… Все!

Отже, на сьогоднішній день, усі, без виключення МАФи споживають (у т.ч. без приладів обліку) електроенергію, чим вчиняються кримінальні правопорушення за ст.ст. 188-1 (викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання) щодо власників МАФів) та 367 (службова недбалість) відносно посадових осіб «Київенерго») Кримінального кодексу України.

Підслідність таких справ відноситься до компетенції міліції, яка за 2013 рік не розпочала жодної кримінального провадження за статтею 188-1 КК України по всьому Києву!

Насправді, як би правоохоронні органи виконували покладені на них функції та розпочинали провадження, то однозначно, що цього жахіття в Києві не було б давно…. Але «корупція» пожирає все на своєму шляху!

Найбільш цинічно це виглядає на фоні підняття тарифів на електроенергію, адже комусь же потрібно покривати різницю…

Чому б крайнім у цьому питанні не стати киянам?…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.