Підтримаю кандидата в депутати Київради!

25 апреля 2014, 12:32
0
219

25 травня 2014 року відбудуться дуже важливі для територіальної громади міста Києва вибори депутатів Київської міської ради!

Мабуть кожен виборець задає собі логічне питання, а за кого ж голосувати «по мажоритарним округам»?

Для себе визначив основні критерії мого кандидата в депутати Київради:

Кандидат повинен проживати на моєму окрузі не менше 5 років (депутат повинен знати і щоденно зіштовхуватися з питаннями і проблемами як киянин).

Кандидат повинен повідомити хоча б про 3 вирішених проблемних питання округу та 3 невирішених проблемних питання з причин, можливо не залежних від нього (але які він буде вирішувати ставши депутатом Київради).

5 проблемних питань округу і коротко про можливості їх вирішення.

Кандидат повинен мати, як мінінімум свою сторінку в соціальній мережі (можливо навіть сайт) та вести спілкування з виборцями (доступ до депутата повинен бути безпроблемний і його діяльність відображена: проблеми, звернення, запити, проекти рішень, чому саме так він голосує за «принципові та важливі» питання на сесії ради)

За такого Кандидата готовий віддати свій голос.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.