Невиліковна корупція правоохоронних органів у боротьбі з стихійною торгівлею...

17 апреля 2014, 13:08
0
183

Правоохоронці не здатні забезпечити громадський порядок у Киві та свідомо ризикують життям та здоров’ям людей.

Що кажуть Конституція та Закони України?

Стаття 19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про міліцію» діяльність міліції будується на принципах законності.

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про міліцію» правовою основою діяльності міліції є: Конституція України, цей закон, інші законодавчі акти України ….

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про міліцію» міліція виконує свої завдання неупереджено у точній відповідності з Законом.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про міліцію» працівник міліції у межах повноважень, наданих цим Законом та іншими законодавчими актами самостійно, приймає рішення і несе самостійно за свої протиправні дії або бездіяльність дисциплінарну або кримінальну відповідальність.

 

Відповідальність.

Стаття 156 Кодексу України про адміністатвині правопорушення (далі - КУпАП) (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами)

Роздрібна або оптова, включаючи імпорт або експорт, торгівля спиртом етиловим, коньячним або плодовим або роздрібна торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору - тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Стаття 160 КУпАПоргівля з рук у невстановлених місцях)

торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Стаття 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності)

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Згідно ст. 255 КУпАП протокол про адміністративні правопорушення мають право складати посадові особи органів внутрішніх справ.

Тобто, саме на працівників правоохоронних органів Державою покладено обов’язок виявляти, негайно вживати заходів стосовно припинення правопорушень.

Так визначають Конституція, Закон України «Про міліцію» та Кодекс України про адміністративні правопорушення.

 В реальності все відбувається трохи не так.

У Києві протягом тривалого часу склалася ситуація, що торгувати і створювати «Шанхай» можна де завгодно! Головне врегулювати деякі моменти з ким треба! Ось і все. Про це знаю усі й уся, але робиться вигляд, що «щось робиться у цьому складному напрямку».

Тим хто каже, що бідним людям треба ж якось прожити можна відповісти просто, давайте пограбує банк і скажемо що треба ж було якость прожити. Це занадто слабкий аргумент. А те, що саме стихійна торгівля в підземних переходах та біля виходів станцій метро фактично здійснюється БЛОКУВАННЯ ПРОХОДУ ЛЮДЕЙ нікого не хвилює? А якщо, виникне надзвичайна ситуація і ці торговці, що перекрили прохід призведуть до гибелі людей, тоді хто буде відповідати?

Ось простий приклад станція метро Чернігівська.

Виходи фактично повністю блокуються як торговцями так незаконно встановленими МАФАми (кіосками). МАФи – це окрема тема.

ЯКА КРАСА!

МІЛІЦІЯ ЗВІТУЄ!


Всі побажання, пропозиції направив до МВС України та голові Київської міської державної адміністрації.

Чи будуть зроблені висновки та прийняті рішення покаже час.

Поки що не змінюється АБСОЛЮТНО НІЧОГО….

PS. Побачивши факт несанкціонованої торгівлі повідомляйте за телефонами довіри ГУ МВС України в м. Києві 272-53-00 та 271-98-28 стосовно корупційних дій правоохоронних органів і є шанс що це ганебне для столиці явище зникне рано чи пізно!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.