Корупція була, є і буде...

29 вересня 2023, 15:42
Власник сторінки
0
2766
Корупція була, є і буде...

Призначення Мороза на вищу посаду та його махінації

5 вересня 2023 року Володимир Зеленський зняв з посади голову обласної військово-цивільної адміністрації Донецька Павло Олександровича Кириленко, який раніше обіймав цю посаду близько чотирьох років. Весь цей час його заступником був Мороз Ігор Вікторович, який найближчим часом претендує стати новим главою регіону.

То хто ж такий Ігор Мороз і що він собою являє? Відомо, що сам він родом із Краматорська, йому 53 роки, служив у лавах Збройних Сил СРСР і має військову освіту. За свою робочу кар'єру він встиг попрацювати в органах податкової служби у Краматорську, був заступником директора з фінансових питань Артемівського дослідного машинобудівного заводу, фінансовим директором ЗАТ «МІНЕТЕК» у Краматорську, у державному підприємстві «Донецький регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації», ДП «Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Загалом, весь трудовий шлях майбутнього глави адміністрації досить великий, але щодо його професійної діяльності, то тут не все так гладко. З найближчих кіл до Морозу відомо, що людина вона досить жадібна і скупа, для нього важливий його особистий бренд, його обличчя на публіці. Використовуючи свої можливості та знайомства він шукає вигоду для власного задоволення своїх потреб – купує дорогі речі та одяг, тим самим піднімаючи себе над іншими простими людьми.

Також відомо, що ще з часів його роботи в органах податкової служби він набув достатньої кількості зв'язків серед корупціонерів та кримінального світу, зокрема. Він допомагав своїм «друзям» не сплачувати податки та оминати законодавство України, тим самим порушуючи закон. Про це ніхто не знав, оскільки він не афішував своїх дій та отриманої вигоди з такими схемами. Працюючи на заводах та відповідаючи за фінансову складову, він займався перепродажем різних запчастин та металургійного обладнання на чорному ринку, в тому числі для переробки брухту кольорових металів, випробувального та контрольно-вимірювального обладнання тощо. Йому вдавалося списувати і бракувати повністю працюючі агрегати, які він згодом вдало реалізовував. Мороз і зараз підтримує контакти з багатьма керівниками заводів, намагаючись допомогти їм відмивати гроші та забирати собі відсоток, оскільки схема для нього є повністю робочою.

Ось і ставиться питання про те, як багато корупції в нинішні часи і як її викорінити, якщо очолювати регіони будуть такі люди як Ігор Мороз…

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.