Запорізький коп на варті вашого гаманця

15 вересня 2023, 17:02
Власник сторінки
0
20
Запорізький коп на варті вашого гаманця

Однією з головних проблем Запорізької області традиційно є активно розвинена та різнопланова злочинність.

Для вирішення цих завдань 17 серпня 2022 року Кисько Артем Іванович увійшов на посаду голови Національної поліції Запорізької області, змінивши на цій посаді Лушпієнко Миколу Миколайовича. За свою кар'єру в органах Кисько був начальником дільничних інспекторів, очолював сектор карного розшуку в різних міськвідділах поліції, а раніше виконував обов'язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Всю свідому діяльність він підтримує зв'язки України з криміналітетом, виступаючи покровителем багатьох організованих злочинних груп (ОЗГ). На своїй нинішній посаді він зміг розширити список своїх значних зв'язків уже на території Запоріжжя та області.

Кисько - ласий на гроші людина. Будучи начальником ГУНП
у Запорізькій області він розуміє всі нюанси та схеми де можна нелегально заробити та отримати гарний відкат у свою кишеню. Після передачі справ від Лушпієнка, він швидко встановив контакти з місцевими злочинцями (ОЗГ «Ліди», ОЗГ «Помазки», ОЗГ «Огли»), продовжив з ними взаємодія на взаємовигідній основі – від різноманітних махінацій у сфері нерухомості до наркобізнесу та незаконного обігу зброї. Головна мета Кисько на його час роботи у Запоріжжі – максимально збагатити своїх наближених заступників та «друзів», які сидять із ним в одному кабінеті та набити власні кишені для забезпечення своєї безбідної старості. Запоріжжя – це полігон для корупціонерів, які обіймають високопосадові посади у місті та області. Усі заступники Кисько також беруть безпосередню участь у махінаціях і кожен із них займається певним колом завдань, покладених на нього.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.