Сумнівний "слуга народу"

24 серпня 2023, 09:14
Власник сторінки
0
1103
Сумнівний  слуга народу

Геннадій Олександрович Касай-народний депутат Верховної Ради України дев'ятого скликання від Партії» Слуга народу", але балотувався він як безпартійний.

В одному зі своїх інтерв'ю Касай заявив, що пішов у велику політику, тому що народ України втомився від корупції і свавілля у владі, і тепер настала пора змін. Але як йдуть справи насправді? Сам Геннадій Касай, діяльність якого раніше була пов'язана з бізнесом і спортом, ніколи не був самостійною фігурою. На вибори він пішов як людина власника ВАТ» Мотор-Січ " В'ячеслава Богуслаєва. Крім того, що Богуслаєв – Старий політикан від «Партії регіонів», замішаний у скандалі з рекламою російської продукції, він також є одним з головних спонсорів на виборах Володимира Зеленського. Заручившись підтримкою президента, Богуслаєв протягнув в Раду потрібних йому кандидатів і розставив їх на потрібні пости, використовуючи партію «Слуга народу».

Після того, як у 2019 році Геннадій Касай став депутатом і обійняв посаду члена Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, він зайнявся відмиванням грошей, виділених з бюджету на будівництво доріг, Капітальний ремонт будівель і споруд, фінансування проектів і програм для розвитку соціальної інфраструктури. Також діючи в парі зі своїм товаришем, колишнім керівником Управління Служби безпеки України в Запорізькій області Борисом безруким, був замішаний в махінаціях з державними землями, змінюючи їх цільове призначення під свої бізнес проекти.

Крім цього Геннадій Олександрович опинився серед фігурантів скандалу з депутатами від «Слуги народу», які маючи мільйонні доходи, жили в Києві на бюджетні гроші, ще й отримуючи при цьому «компенсацію» від держави на свої потреби. Все це відбувалося в 2020-му році за часів коронавірусних обмежень і економічної кризи, коли доходи населення різко знижувалися. Всього на 25» слуг народу " було витрачено майже 1,5 млн.гривень. До речі зауважимо, що на момент свого обрання в 2019-му році, Геннадій Касай і зовсім приховав свій дохід, не надавши податкову декларацію.

Резюмуючи все вищесказане, хочеться поставити запитання, чи потрібно надавати Касаю, як члену комітету Верховної Ради з питань національної безпеки доступ до державної таємниці і взагалі наскільки доцільним є перебування його на посаді народного депутата?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.