Шалені черги, відсутність Німесилу в аптеках, люди в паніці

01 квітня 2023, 14:03
Власник сторінки
мажоритарный инвестор DOC.UA, председатель наблюдательного совета EFI Group
2
7579
Шалені черги, відсутність Німесилу в аптеках, люди в паніці

І все це - всього лиш оголошення про третій етап встановлення регуляцій на продаж рецептурних ліків

Ми писали про це в ще січні, хоча саме страх на придбання вже "звичних" ліків сьогодні змусив людей обвалювати сайти, мерзнути на вулиці та звинувачувати владу.

  А я все ще вірю, що це - крок до європейського майбутнього і цивілізованої системи, проте так вважають не всі.

  Чув декілька разів за сьогодні, що знайомим обіцяли аптекарі, що продаватимуть ліки без проблем "нехай не хвилюються". І знову наголошую, що спекуляції триватимуть, і чорний ринок розквітатиме й надалі.

  Ми ж вирішили не з ким не сперечатися а зробити якомога зручним сервіс консультації з лікарем та виписка електронного рецепта. Ще в січні в Doc.ua запустили зручний інструмент для отримання Е-рецепту, бо віримо, що пацієнти менше займались би самолікуванням, якби у них була зручна можливість отримувати консультації з лікарем. І саме це ми гарантуємо!

  Ви заповните заявку, і протягом вже 10 хв отримаєте дзвінок від лікаря, який надасть професійну допомогу, і визначить, яке саме лікування вам потрібне. Вже зараз ви можете там замовити консультацію, якщо потребуєте антибіотиків (і це буде підтверджено лікарем).

Я проти чорного ринку, самолікування. Я за зручність і можливості для пацієнтів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.