Спогади від 26.02.2022

26 лютого 2023, 20:48
Власник сторінки
мажоритарный инвестор DOC.UA, председатель наблюдательного совета EFI Group
0
4056
Спогади від 26.02.2022

Ось таку війну путін веде в Україні

20 хвилин тому агресори висадили балістичну ракету у багатоквартирний будинок. Київ, проспект Валерія Лобановського, 03027. Ось вам і "братські країни" та "історична єдність. “У Гостомелі два дні поспіль сидять у погребах без їжі та води. Одна з наших друзів ховається у своєму погребі - сусідній багатоквартирний будинок обвалився від нападів.

Дорогі наші західні друзі, ви повинні усвідомити, що саме зараз стає зрозумілим, що в 21 столітті цілком можливо відправити ракету в середину міста 4,5 мільйона людей, тільки тому, що вам так хочеться. Тим часом ви спокійно продовжуєте купувати їм газ та нафту, вигадуючи виправдання, щоб заспокоїти свою А якщо він вирішить запустити ядерну бомбу, тільки тому, що ми не здамося? Черчіль крутиться у своїй могилі від сорому.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.