Хотів написати пост підтримки Андрія Півоварського та Володимира Шульмейстера

23 лютого 2023, 11:08
Власник сторінки
мажоритарный инвестор DOC.UA, председатель наблюдательного совета EFI Group
0
5018

Але вийде трошки більше

 Вже навіть дітям стало зрозуміло, що успіх країни залежить від якості управління держави! Якість управління напряму залежить від якості людей у владі! Зрозуміло, що перше завдання - залучити до керування державою талановитих, досвідчених, амбітних, патріотичних, освічених, чесних та порядних людей! Чи є такі люди в країні - звісно так! Чи йдуть вони зараз у владу - ні! Чому?

Давайте розберемось, що може мотивувати таких людей йти до влади?! Гроші, можливість керувати великими системами, повага людей та можливість досягти значущого для суспільства результату. А що ми маємо зараз в Україні?! Мізерна зарплата (від 160 доларів у спеціаліста до 3000 доларів у міністра) та шалена відповідальність відбиває бажання у більшості здібних і порядних людей кидати свої успішні кар’єри заради влади. Тому йдуть працювати на державу переважно невдахи або злочинці, які розуміють, як грабувати державу або мати тіньові доходи від олігархів залучених в дотичну індустрію.

Були ще люди, які мали можливість певний час, не звертаючи увагу на мізерну, несправедливу оплату йти працювати чесно, бажаючи принести користь, щось змінити на краще… Але я боюсь, що навіть у цих не байдужих ми відіб’ємо бажання назавжди. Кожен, хто йде на державну посаду, автоматично стає злочинцем. Боротьба з корупцією має бути розумною та виваженою, а не безперервною генерацією кримінальних справ, які не закінчуються судовими вироками, а паплюжать саму ідею антикорупційної реформи. Це має бути державною політикою, спрямованою на створення ефективною державної системи, а не навпаки. А ми прямуємо до катастрофи: вигравши війну - не зможемо побудувати успішну державу!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.