Не можу і не хочу коментувати корупційні скандали в МО

05 лютого 2023, 21:51
Власник сторінки
мажоритарный инвестор DOC.UA, председатель наблюдательного совета EFI Group
0
5493
Не можу і не хочу коментувати корупційні скандали в МО

Тут ж є купа експертів

Звичайно жорстка боротьба з корупцією, особливо під час війни, це справа кожного і особливо в «головному міністерстві»! Я вірю, що корупція, це єдина причина за якої нам можуть зменшити військову допомогу і за це прийдеться на всім платити занадто високу ціну - життями найкращих українців! Ось чому українське суспільство таке вразливо, щодо будь-якої інформації про корупцію в Міністерстві оборони! Але ж давайте пам’ятати, що не можна зараз кидатися в крайності і руйнувати ціле міністерство разом з репутацією самого міністра, на якому зараз надважлива функція в державі. І точно збиття такого важливого міністра буде на руку Кремлю…Ще більше мене дивують думки, що міністром оборони може бути тільки кадровий військовий. Це того не так.

Я, особисто, вважаю Рєзнікова кращим Міністром Оборони незалежної України. Відкритий до суспільства і журналістів він вибудував відносини з партнерами і безпрецедентне забезпечення західною сучасною зброєю багато в чом його заслуга. Я пам’ятаю, як з перших годин зухвалого нападу Росії у лютому він вразив мене зібраністю і дієвістю, завжди брав трубку і вирішував будь які надскладні питання: як-то видача зброї тероборони або координація волонтерів з ЗСУ. (Навіть не хочу згадувати інших політичних діячів в ті надскладні часи)

Я би дав Олексію Рєзнікову шанс, за однієї умови: що він публічне візьме відповідальність за все, що відбувається в міністерстві, а не буде дипломатично балансувати між різними інтересами. Я точно знаю, що в міністерстві багато людей нав’язаних Рєзнікову, або залишених ще від минулої команди «хороші люди» і я особисто вірю, що якраз сам він має правильні цінності і не причетний до підозрілих  махінацій (дай Боже я розбираюсь в людях і не помиляюсь).

Складні часи потребують справжнього лідерства, а лідерства без відповідальності не буває! Тому я хочу побачити супердипломата Рєзнікова, ще й злим і жорстким державним діячем (не плутати з політиком), з повною відповідальністю!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.