Виктор Полищук должен быть давно под санкциями

20 декабря 2022, 08:42
Владелец страницы
Политолог
0
4047

А вместо этого продолжает заниматься в Украине весьма тёмными делами

Вот не так давно в Броварах под Киевом, его люди напали на журналистов, которые освещали очередной рейдзахват со стороны представителей этого самого Полищука. Компания называется ТОВ "Стар Інвестмент ВАН", которой и владеет с позволения сказать бизнесмен. А рейдерить они пытаются предприятие – "Броварськой завод пластмас".

Вот что сообщает журналистка  "СтопКору" Наталия Дигтяр.

"Просто при мені стався напад на журналіста "Стоп нелегал ТВ" Дениса Шинкаренка. На нього напав невідомий чоловік – він вдарив Дениса та вибив у нього з рук телефон. Усе це ми зафіксували на відео", – розповіла вона.

Сам постраждалий підтвердив слова про напад. Шинкаренко викликав "швидку допомогу" та поліцію, які наразі не пускають на територію підприємства.

То есть пока идёт война с внешним агрессором Виктор Полищук, пытается поправить своё финансовое положение путём рейдерских захватов!? Почему я говорю поправить да потому что не всё так гладко у него и с его Гулливером. Так как бизнес центр построен за кредитные средства 441 миллион долларов, а основной донор Ощадбанк – 353 млн. долл. Остальные средства предоставил Укрексимбанк.

Из-за этой ситуации появились серьёзные вопросы к полиции Броваров, но особенно к Минюсту и лично главе  - Молюске! Вместо того чтоб предложить СНБО, ввести против Полищука и его компаний санкции начинается какая-то игра которая явно подставляет как Президента так и весь Офис!

Ведь для того чтоб международный «план Маршала» для Украины сработал, не должно быть таких «бизнесменов», на рынке в принципе! Они должны быть под санкциями.

Поэтому обращаюсь к Президенту Украины, Владимиру Зеленскому, главе Офиса Президента, Андрею Ермаку, к СНБО обратить внимание на данные события и ввести санкции против Виктора Полищука и его компаний! А то происходит какая-то параллельная реальность, где явные представители агрессора продолжают без наказано избивать наших журналистов и активистов, уже молчу о том, что им всё ещё позволяют вести с позволения сказать дела, а на деле реализовывать какие-то схемы.

Также приведу некоторые официальные обращения в СБУ по поводу рейдерских захватов со стороны структур Полищука.

Повідомляємо, що працівниками поліції Броварського РУП ГУНП в Київській області і місцевого відділу державної служби охорони вчиняються корупційні дії в інтересах ТОВ «Стар Інвестмент Ван», направлені на рейдерське захоплення території і приміщень Броварського заводу пластмас і приховування злочинного характеру своїх дій. Діяльність працівників правоохоронних органів відбувається в умовах резонансу, освітлюється засобами масової інформації, та істотно шкодить авторитету поліції і державної влади в цілому.

Так, ПрАТ «Броварський завод пластмас» є власником майнового комплексу розташованого в м. Бровари, що складається з будівель загальною  площею 58 000,00 кв.м., розміщених на земельній ділянці 9 га (Об’єкт).

З 2016 р. метою таких  торгів було здійснення продажу Об’єкту за найменшою ціною, але регламент торгів (на той час) не дозволяв цього зробити.

Після чого були введенні так звані «голландські аукціони», їх ще називають сліпі, але вони контрольовані і до аукціону в класичному розумінні, тобто торгів, відношення не мають.

На таких псевдо торгах, було продано право вимоги до ПрАТ «БЗП»/Об’єкт (фактично отримано право на набуття права власності).

Набувачем такого права стала компанія ТОВ «Стар Інвестмент Ван» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 42682150, адреса: 01601, місто Київ, пл.Спортивна, будинок 1, корпус А, засоби зв’язку: тел. +38 (097) 465-42-20), яка розташована у ТЦ «Гулівер» і має пряме відношення до російських активів і зв’язків  з російською федерацією.

Заінтересованою особою є Поліщук Віктор Степанович, який одружений на родичці колишнього президента рф мєдвєдєва (в мережі інтернет всі схеми висвітлені і підтверджені).

Маючи намір заволодіти майном ПрАТ «БЗП», ФГВФО разом із ТОВ «Стар Інвестмент Ван» домовились виставити на продаж (є всі докази) право вимоги на Об’єкт.

Після чого ТОВ «Стар Інвестмент Ван» стало переможцем «голландського аукціону» і отримало право (договори про відступлення) на Об’єкт ринковою вартістю 15 000 000,00 доларів США за ціною 3 594 909,65 грн.!!!

ПрАТ «БЗП» звернулось до суду і рішенням суду першої інстанції позов був задоволено (справа № 910/147920/20).

Вирішено визнати недійсними результати електронного аукціону, оформлені відповідним протоколом, номер лоту: F170GL38061 в частині пулу активів, що складається з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами укладеними з банком (Кредитор/Іпотекодержатель).

На даний час справа № 910/147920/20 призначена до розгляду на 20.12.2022 р. у Північному апеляційному господарському суді.

Проте, ТОВ «Стар Інвестмент Ван» не дочікуючись закінчення розгляду справи, звернулось до приватного виконавця Бережного Я.В. із заявою про видачу акта про реалізацію предмета іпотеки на підставі якого нотаріус Броварського нотаріального округу Іваненко О.В. зареєстрував право власності на завод за ТОВ «Стар Інвестмент Ван» до остаточного вирішення справи у суді.

09.12.2022 р. відбулось рейдерське захоплення території і приміщень заводу. А саме, працівники ТОВ «Стар Інвестмент Ван», у супроводі великої кількості /більше 15/ осіб, вдягнених у чорну тактичну форму без впізнавальних знаків і балаклавах, вдерлися до приміщення орендаря – ТОВ «С.К. КАМЕРТОН», і стали вимагати негайно і назавжди звільнити приміщення.

Працівники Броварської поліції, котрі з’являються на виклики в ході конфліктних ситуацій, перевіряють особи небайдужих громадян та журналістів, і категорично не бажають перевіряти документи в «тітушок».

Вважаємо, що діяльність працівників поліції шкодить авторитету правоохоронних органів і провокує серйозний конфлікт. Враховуючи, що бенефіціаром підприємства-рейдера є родич президента рф медведєва, можна не сумніватися, що даний конфлікт незабаром  буде висвітлений і у ЗМІ країни-агресора.

Просимо зафіксувати і розслідувати даний факт незаконної діяльності працівників поліції в межах компетенції СБУ.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.