Від невеликого бізнесу

6 сентября 2022, 09:00
Владелец страницы
политолог, специалист в геополитике, экономике, конфликтолог
0
1246
Від невеликого бізнесу

Йтиметься про молодого підприємця – Дмитра Айдан

Власника компаній Сяймо Siaimo, що спеціалізується на виробництві мобільних сонячних станцій та IDONECO – Айданко, яка займається виробництвом та впровадженням систем самообслуговування для бізнесу.

І той і той напрямок є інноваційними, а я вже не раз казав, що за інноваціями майбутнє.  Плюс до всього Айдан також намагається бути корисним і в громадській діяльності, в Полтавській області він розвиває активний спосіб життя серед сільської молоді.  Облаштовує міні-спортзали для молоді, влаштовує змагання, проводить суботники.  Впевнений, на підході низка серйозних громадських ініціатив, але про все по порядку.

Взагалі це класно, коли усвідомлюєш, що в нас і в цей тяжкий час є такі працьовиті та талановиті люди.  Будь-яка велика справа починається з дрібниць, мрії, а потім від маленьких кроків і вперед до мети!

Від себе щиро бажаю Дмитру Айдан, щоб все вийшло!  Бо від успіху у цих починаннях виграє вся країна!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.