Референдуму у Херсоні не буде!

5 сентября 2022, 19:20
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
8
Референдуму у Херсоні не буде!

/

Російська окупаційна влада не має нічого для проведення псевдореферендуму в Херсоні — ні виборчої комісії, ні виборчих дільниць, ні списків. Це необхідні компоненти навіть для імітації волевиявлення.

За словами експерта, референдуму у Херсоні не буде. Натомість окупаційна влада може поставити скриньку для бюлетенів на центральній площі та "зняти картинку" за участю тих городян, хто прийде за черговою дозою гуманітарки. Якщо місцевих не буде, то на їхнє місце візьмуть "артистів" із Криму.

Як вважає Молчанов, у жодному разі це не справить враження навіть на російську аудиторію, якій загалом все одно, чи буде в Херсоні референдум чи ні. Вони готові захоплювати чужу територію і так, стверджує експерт.

"Освоїти" Херсонщину окупаційна влада теж не зможе. "Приєднувати до Росії та нав'язувати російські механізми буде складно, тому в цьому референдумі немає жодного сенсу".

Водночас у цьому може бути зацікавлений так званий "уряд Криму", продовжує політолог. "Вони хочуть отримати фінансування Москви на освоєння територій, пріоритетне право на пограбування земель. Вони це й так зараз роблять, але вони мають певну конкуренцію з військами південно-західного округу, які тут стоять", - пояснює херсонець.

За його словами, "кримська влада" замість створення "народної республіки" просуває ідею розширення Криму до кордонів колишньої Таврійської губернії Російської імперії. "І якщо ХНР серед херсонців ще якось відома, то Таврійська губернія для більшості місцевих взагалі темний ліс".

Справді, депутат Держдуми Михайло Шеремет запропонував "відновити Таврійську губернію в історичних кордонах" із центром у Сімферополі.

Псевдореферендум про створення так званої "Херсонської народної республіки" російська влада планує провести на початку травня. Про це раніше повідомляв Геннадій Лагута, голова Херсонської обласної військової адміністрації. За його словами, окупанти ще не вигадали, кого призначити "керівником" Херсонської області, оскільки не можуть знайти відповідної кандидатури.

Нагадаємо, в Енергодарі Запорізької області російські військові збирають паспортні дані городян, які можуть використовуватись для проведення псевдореферендуму.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.