Проблеми антисемітизму в Україні нема.

27 августа 2022, 12:22
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
16
Проблеми антисемітизму в Україні нема.

Проблеми антисемітизму в Україні нема.

Рівень антисемітизму в Україні після розпаду СРСР значно знизився і на сьогодні він нижчий, ніж в ряді європейських країн.

Про це заявив речник столичної єврейської громади Леонід Барац.

Він нагадав, що Україна - друга країна в світі, де і президентом, і прем'єр-міністром одночасно були євреї. За його словами, в Ізраїлі такий факт свого часу викликав неймовірний фурор.

"Звичайно, це так (немає антисемітизму) Однак у порівнянні з Радянським Союзом ситуація і справді змінилася. Тоді люди змушені були приховувати це, існували певні квоти для вступу до університети ... Зараз вже все нації і народності в Україні живуть комфортно. Особливо це відчулося після 2014 року, коли ряд євреїв взагалі став приписувати себе в українським націоналістам, чого раніше не можна було собі навіть уявити", - сказав Леонід Барац.

Також він підкреслив, що Україна - це країна, в якій указом президента були визнані загальнодержавними три єврейських свята. Крім того, Україна - на 4 місці в світі за кількістю сімей, які рятували євреїв.

Таку ситуацію в Україні Леонід Барац вважає заслугою як держави, так і правоохоронних органів, які "моментально реагують на антисемітські провокації".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.