Знову про справжні місцеві еліти!

23 серпня 2022, 09:42
Власник сторінки
Политолог, аналитик
0
4556
Знову про справжні місцеві еліти!

Щодо Хустянина Степана Деркача

Тепер можна ще більш конкретні приклади привести. Степан Деркач, який захищає Україну на фронті, подарував автомобіль для потреб 101-ї бригади територіальної оборони, де служать також військові з Закарпаття. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав боєць бригади Юрій Примич з Іршави.

Це зараз необхідно усвідомити всім елітам з усіх регіонів нашої держави, що кожен має конкретно робити, я розумію що більшість не захоче іти на фронт як це зробив Деркач, бо задля цього треба мати справжню напрацьовану сміливість. Але все ж таки треба активніше допомагати транспортом, фінансами і всім необхідним для ЗСУ.

І добре було б щоб це зрозуміли ті «еліти» які поїхали у Монако, Ніццу і т. д. Бо кошти які там витрачаються в день проживання краще було б направити якраз на потреби армії!

А поки що саме такі як Степан Деркач і є справжніми елітами України! Маю надію що коли ми виграємо війну то почуємо і інтерв’ю, коментарі від нього. Звичайно зрозуміла мотивація але все таки це треба буде почути.  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.