Цікаві справи

30 июня 2022, 18:27
Владелец страницы
политолог, специалист в геополитике, экономике, конфликтолог
0
2786

Днями в мережу потрапив звіт Альфа-Банк


В якому прямо говорилось, що через вихід з російського ринку компанії Thales e-security назріває справжній колапс: грошові кошти 100 млн. користувачів банківських карт можуть залишитись без захисту.

 

Це прямо пов’язано зі скандалом навколо французького оборонного холдингу Thales, обладнання якого було знайдено на захоплених російських танках, які знаходились на окупованих українських територіях.

 

У розслідуванні le Parisien холдинг заявив про свій вихід з рос.ринку, що викликало неабиякі хвилювання у банківській системі РФ, адже на рішеннях Thales, які мають критичне значення для захисту платежів по банківських картках, працюють і Альфа Банк, і СберБанк, і ВТБ,

 

Однак, заяви Thales виявились голослівними. Адже після повідомлень ЗМІ про наслідки виходу Thales, останній поспішив проінформувати клієнтів, що всі системи, які забезпечують безпеку карт російських користувачів будуть працювати, а вихід з ринку, очевидно, відміняється.

 

https://www.leparisien.fr/economie/guerre-en-ukraine-pour-le-groupe-francais-thales-une-si-discrete-retraite-de-russie-15-06-2022-D4L3FVYGFBARJI22HLJCKCGFKU.php

 

https://twitter.com/nevzlin/status/1542432625968685057?s=21&t=kjMLwqR1pjWT5VyQhfB3xA

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.