Сильний командир – успішний батальйон

19 червня 2022, 14:42
Власник сторінки
Политолог
0
2620
Сильний командир – успішний батальйон

Carthago delenda est

Початок масштабного вторгнення росії до України для багатьох виявився неочікуваним. Це стосується як держави в цілому так і конкретного громадянина. Але саме це спричинило потужний народний рух на захист країни та створення батальйонів територіальної оборони, куди масово пішов народ.

Хотів би розказати про один такий батальйон із серця нашої столиці. Йдеться про 205 батальйон Територіальної оборони ЗСУ Печерського району м. Києва. Командир цього батальйону, Олег Половинка, людина професійна з великим військовим досвідом, зустріла початок війни, коли в батальйоні станом на 24 лютого було 3 людини….За короткий час необхідно було створити боєздатну тактичну одиницю. Почалася складна робота на межі людських можливостей.

Ворог стояв вже на околицях Києва, батальйон формувався, як кажуть, з коліс. Приймали часом по сто чоловік на день, переважно добровольців, необхідно було сформувати структуру, забезпечити матеріальні ресурси, озброєння, навчання та підготовку особового складу.

З перших днів війни батальйон здійснював оборону Печерська, розробляв заходи безпеки і безпосередньо забезпечував виконання завдань. Звісно, в батальйоні люди різні, різних професій від юристів, програмістів, науковців, артистів до будівельників і фахівців у сфері нерухомості. Переважна більшість у батальйоні - люди не військові, а позаяк Україна демократична країна то часто-густо на одну проблему люди мали різні думки. Тут треба віддати належне комбатові Олегу Половінці, який завдяки своєму багатому досвіду і знанням  завжди  знаходив аргументи, що не просто спонукали людину формально погодитися, а й вважати рішення своїм власним. Завдяки цьому Олег Миколайович завоював авторитет та повагу і став справжнім батьком для багатьох бійців, передаючи свій досвід і знання. На сьогодні 205 батальйон є єдиним, добре злагодженим організмом, в якому бійці довіряють своєму керівництву а командування дбає про бійців та про їхній розвиток. З таким батальйоном мешканці Печерська мають бути спокійні, їх захищає потужна, патріотична і професійна Тероборона ЗСУ.

Більш того, 205-й окремий батальйон Тероборони ЗСУ несе службу не лише на Печерську. Саме зараз підрозділи батальйону виконують бойові завдання у найгарячіших точках. У Сєвєродонецьку, Лисичанську, Бахмуті.

На жаль є й втрати. Нам протистоїть підступний ворог зі значними ресурсами, важким озброєнням та ненавистю до України.

Саме в таких умовах вирішальним чинником є злагодженість підрозділу, уміння виконувати важку роботу як одна команда. Команда, в якої є надійний та авторитетний командир.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.