«Вийшов за хлібом - опинився в полоні»

28 мая 2022, 10:40
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
165
«Вийшов за хлібом - опинився в полоні»

З ДНР в ЖНР (жіноча народна республіка)

Жителі невизнаних республік ховаються по квартирах від тотальної мобілізації. Їхні матері дивуються: росія хотіла звільняти Донбас, а в результаті бомбардує Київ та Одесу і захоплює Херсон. Мобілізованих кидають у найгарячіші точки без підготовки, хорошого озброєння та достатнього постачання. Військові голодують і зазнають великих втрат. Влада самопроголошених ЛНР і ДНР.

Вторгнення в Україну та руйнівну війну в цій країні росія від початку виправдовує захистом "ДНР" та "ЛНР". За кілька днів до початку агресії, коли біля українського кордону вже стояли десятки тисяч російських військових, самопроголошені республіки самі пішли на надзвичайні заходи. 19 лютого у Донецьку та Луганську оголосили загальну мобілізацію. Чоловікам від 18 до 55 років заборонили залишати непідконтрольні Києву райони Донбасу, хоча ще за кілька днів до цього сепаратистська влада активно пропонувала всім жителям "евакуюватися" до Росії.

Незважаючи на те, що в ОРДЛО офіційно заявляли про зупинення мобілізації, примусовий заклик розгортається з новою силою. Як повідомляють правозахисники, зараз воювати проти України агітують навіть ув'язнених СІЗО та в'язниць тимчасово непідконтрольних Україні територій Донбасу.

Ось така друга армія світу ґвалтівники, мародери та злочинці.

Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.