Чергові фейкові інформаційні акції Л/ДНР

11 февраля 2022, 12:03
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
12
Чергові фейкові інформаційні акції Л/ДНР

/

Моніторивши мережу інтернет моїм колегою по блогу було знайдено чергову фейкову статтю «Руського міру» в якій наголошується, що жителі України приїдуть в Донецьк, щоб захищати т.зв. неіснуючу Республіку.
         В цій статті хочу обублікувати матеріали з різних інтернет видання та думку самих жителів Донецька, які розповідають як змінилося їх життя під час окупації.

Жителі окупованих територій Донбасу незадоволені так званими "ДНР" і "ЛНР" і запевняють, що мирне життя закінчилося саме з приходом Росії до України.

Зі слів спецпредставник США по Україні Курта Волкера в інтерв'ю німецькому виданню Bild він запевняє, що майже всі жителі бойовиками незадоволені.

Серед населення тимчасово окупованого Донбасу спостерігається зростання протестних настроїв і невдоволення діями бойовиків. За даними, така ситуація насамперед складається через систематичну заборгованість у виплатах заробітної плати та пенсій. Також населення незадоволене низькою якістю продуктів харчування, які привозять так званими російськими конвоями. Постійно фіксується завезення низькоякісних, третьосортних товарів, у т.ч. м'ясної продукції та алкогольних напоїв, які не користуються попитом навіть у Росії, констатували у Головному управлінні розвідки Міноборони.

У людей пенсійного віку ситуація ще гірша.

Зі слів пенсіонерки «У мене пенсія 9 тисяч рублів (3300 грн). Це дуже мало. На одні ліки йде близько 5 тис. руб. на місяць. Взагалі життя у нас тяжке ще й через те, що ми закриті, ми як зона. Ми як в резервації, — ділиться власною думкою одна з опитаних. — У нас немає ані залізничного, ані авіаційного сполучення, ми живемо не як у 21 сторіччі».

«Зарплати у нас вистачає на те, щоб поїсти і оплатити аптеку, — розповідає ще один житель Донецька. — Всі чудово знають, що ті гроші, які сюди (в ОРДО — ред.) заходять — вони просто грабуються. Мінімальний прожитковий мінімум у розмірі 6−7 тис. руб при сьогоднішніх цінах у магазині — це просто смішно. Люди живуть надголодь. Прикро, коли жінки у віці приходять і колупаються у смітнику. Це не безхатьки, це просто люди, яким дійсно нема що їсти, які жебракують на вулицях».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.