Історія одного українця, який виявився українофобом-зрадником

14 квітня 2021, 17:06
Власник сторінки
0
5042
Історія одного українця, який виявився українофобом-зрадником
Твоє обличчя, коли вициганив у кума Путіна 2 ляма

т.зв. «Політичного експерта» Юрія Дудкіна, який працював на ФСБ, відпустили під заставу у два мільйони гривень, які видало ОПЗЖ

Був такий собі Юра Дудкін. Юра - українець, уродженець Хмельниччини, житель м.Києва. Ще за часів Союзу відслужив на флоті, потім закінчив військовий інститут. Після того працював де прийдеться – то ріелтором, то якимось «принеси-подай» на телеканалі «Інтер». Був двічі одружений. Виховував двох синів. Став дідусем. Здавалося б, звичайна біографія пересічного громадянина 1961 року народження. Але ж ні! Юра в якийсь момент прийняв для себе рішення, що він не просто Юра, а цілий «Дудкин Юрий Анатольевич – военный историк, эксперт, русский человек»! І з того моменту, Юра став політичною інформаційною проституткою, який за гроші може вилити цистерну гімна на свою країну в прямих ефірах країни-агресора. Головне щоб російські продюсери вчасно прислали ТЗ, тобто що саме треба сказати, щоб отримати свій гонорар. І роками собі жив і платно патякав на Україну, поки в лютому 2021 не прийшло СБУ і не впакувало Юру за державну зраду (для тих, хто не в предметі  -  Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду інформаційній безпеці України, шляхом надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України). І далі, найцікавіше - сідає Юра в СІЗО, і вірогідно таки замислюється, що так себе справжні  громадяни України не ведуть… Але тут до ситуації долучаються ІНШІ політичні проститутки – депутати «Опозиційної платформи – за життя» і починають горланити на всіх кутках, що Юра, виявляється, не зрадник своєї держави, а ПОЛІТИЧНИЙ В'ЯЗЕНЬ. Уявляєте? Бо Юра на якихось ефірах патякав, що Віктор Медведчук нормальний хлопець. Панове, ситуація в тому, що Дудкіна не за прихильність до ОПЗЖ звинуватили у дежрзраді, але ж Ківа та Ко перекрутили всю ситуацію в свою піар-компанію. Видали свого партійного адвоката (досить безталанного), колотити-колотили апеляцію про запобіжний захід, і так дозахищались, що суд призначив заставу в 2 млн гривень. Ну тут вже у Медведчука не було виходу, довелося відслюнявити ті 2 ляма, бо забагато кіпішу його посіпаки навели навколо Юриної зради. І зараз почнеться саме цікаве! «Дудкину Юрию Анатольевичу – военному историку, эксперту, русскому человеку» доведеться відпрацьовувати ті 2 мільйони.

Враховуючи, що сьогодні Юру з квітами і салютами зустрічали ОПЗЖшники та ЗМІ (і що цікаво – там жеж були активісти з плакатами, що він агент Кремля!) з СІЗО на Аскольдовому, і він встиг надавати коментарів, що ніхто йому ніц не платив за його «експертні» українофобні виступи, то вангую, що вже сьогодні ввечері його зрадницьке «стражденне» обличчя буде спочатку на «Першому Незалежному», а як згадає пароль від скайпу – то і на всіх російських каналах. Погодьтесь, відпрацювати 2 000 000 грн – це треба патякати цілодобово. Запасайтесь попкорном, це буде щось!)