"Sea Shield 2021": фантомна допомога від фантомної агресії, або чому ніхто не зб

27 марта 2021, 09:44
Владелец страницы
Редактор
0
27
 Sea Shield 2021 : фантомна допомога від фантомної агресії, або чому ніхто не зб

19 березня в Чорне море зайшов рідкісний гість-крейсер УРО ВМС США»Монтеррей".

Корабель зі свити авіаносця " Д.Ейзенхауер», розгорнутого зараз в Середземному морі, прибув в регіон за офіційною версією «для захисту свободи навігації». Але, тепер виявилося, що» Монтеррей «бере участь у міжнародних навчаннях» Sea Shield 21 " (Морський щит – 2021). Так що стає все більш очевидним, хто реально буде грати на навчаннях НАТО роль "першої скрипки".
Примітно, що український сегмент інтернету неймовірно збудився після того, як американський крейсер пройшов протоку Босфор. "Вони прийшли до нас на допомогу», «Байден любить Україну», «тепер ми точно пройдемо через Керченську протоку» — ось такі і подібні до них войовничі мусують тези численні напівпрофесійні ЗМІ.
Але, до речі, "Монтеррей" навіть не планує захід до Одеси, а українці цього навіть не помічають. Просто Чорноморський регіон завжди був зоною інтересів для сил США і НАТО, а також регіоном гібридного протистояння з РФ, а Україна потрібна лише як привід для протистояння.
Формально організатором є ВМС Румунії. Беруть участь кораблі США, Туреччини, Румунії, Польщі, Іспанії, Нідерландів, Болгарії та Греції. Однак, це не заважає бравим адміралам ВМСУ в своїх інтерв'ю «пудрить» українцям мізки і розповідати про те, що всі заходи іноземних кораблів в Чорне море – це допомога «братській» Україні в захисті від «російської агресії». Але хто-небудь побачив у цьому списку Україну? Правильно. Її тут немає. НАТО, як завжди, вирішує власні завдання, і мабуть, це така ж фантомна допомога від російської агресії, як і сама фантомна "російська агресія" в Україні.
Тому в порти України зараз ці кораблі навіть заходить не збираються. Адже, з 10 по 14 березня, Туреччина, Румунія та Іспанія вже провели спільні навчання з нашими кораблями, які, на жаль, не можуть зрівнятися з натовськими ні за якими параметрами.
В ході Sea Shield 21» союзники «зайдуть в румунський порт Констанца, турецький порт Самсун, ну і, можливо, за сформованою натовською традицією – в Грузинський порт Поті, щоб в рамках» партнерської співпраці " в черговий раз да шишок набити трюми недорогим грузинським вином.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.