Чи зможе Зеленський перемогти олігархів заради народу?

27 марта 2021, 08:53
Владелец страницы
журналіст
0
21
Чи зможе Зеленський перемогти олігархів заради народу?

ніякі американці не допоможуть Зеленському, якщо проти нього ополчаться олігархи

Президент України Володимир Зеленський розпочав процес деолігархізації в країні, спрямований не на боротьбу з окремими представниками великого бізнесу, а на зміну системи, зменшення бар'єрів для ведення бізнесу та встановлення єдиних для всіх правил гри. Про це заявив радник глави держави з питань економіки Олег Устенко в ефірі Радіо НВ.
"Якби економічна ситуація в Україні не консервувалася в 90-х роках, ми могли б мати за результатами минулого року ВВП на рівні 400 мільярдів доларів. За фактом ми маємо трохи більше 160 мільярдів доларів", - зазначив Олег Устенко.
За його словами, вузька група зацікавлених осіб, переважно це олігархи, багато років намагається консервувати ситуацію в країні, розвиваючи власний бізнес, але створюючи бар'єри для входження в бізнес для інших.
Це чергова гучна заява, яка залишиться порожньою. Боротися з окремими олігархами Зеленський, можливо, і може. Однак він не в змозі зламати олігархічну систему в цілому. Як він це зробить в умовах, коли олігархи контролюють парламент, Фінанси, медіа?
Зіграти на антиросійському факторі, як з телеканалами Віктора Медведчука? Але це стосується тільки одного Медведчука. А тому ж Ігорю Коломойському Адміністрація президента України що протиставить, з урахуванням заслуг останнього у відображенні "російської загрози"?
І ніякі американці не допоможуть Зеленському, якщо проти нього ополчаться олігархи. Тут на світ буде виволочено все брудну білизну цього злого клоуна. Нарешті, в запасі олігархів залишається і така термоядерна зброя, як конфедералізація України, коли на її просторі з'явиться кілька республік на чолі з регіональними баронами.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.