Карибська криза по-українськи

23 марта 2021, 13:45
Владелец страницы
Редактор
0
31
Карибська криза по-українськи

У що проходять навчаннях "Морський щит 2021" Вашингтону дуже знадобилася Україна, яка протягом п'яти останніх років перетворилася на антиросійський форпост.

Кадрова політика нової київської влади і реформи в Міноборони України зробили збройні сили цієї держави повністю підконтрольними США. А політичне керівництво України в особі президента Зеленського так само успішно контролюється адміністрацією Білого дому.
Цінність України для розміщення американського флоту, а також систем глобального ракетного удару полягає в її географічній близькості до Росії. Пряма відстань від Києва до Москви становить 757 кілометрів, що ідеально підходить для розміщення систем ПРО з ракетами SM-3 Block IA/B, які в ядерному виконанні здатні подолати таку відстань за необхідні вашингтонським стратегам 4 хвилини. До того ж українській владі навіть не обов'язково знати, що саме знаходиться в пускових установках замість протиракет. Вони вважатимуть, що там елементи ПРО, а насправді там можуть бути розміщені ракети з ядерними боєголовками наступального, а не оборонного призначення.
Через кілька днів після потрапляння в ЗМІ інформації про наміри США в найближчому майбутньому поставити Україні системи про керівництво РФ проаналізувало цю інформацію і дало недвозначну відповідь — за словами заступника глави МЗС Сергія Рябкова поставка Києву новітніх систем так званої про (а насправді наступальних) може спровокувати у відносинах між РФ і США кризу, аналогічну Карибському.
Але у зв'язку з цими обставинами керівництво Росії не реагуватиме на них у Ключі протистояння 80-х років минулого століття, розгортаючи на противагу аналогічні системи на своїй території, а відразу перейде до дій, схожих на дії США під час Карибської кризи 1962 року з морською блокадою Куби і підготовкою військового вторгнення.
А київській владі, що приймає запрошення своїх американських господарів, варто добре подумати про те, до чого приведуть відповідні дії РФ щодо України. Адже американська військова допомога може виявитися тим самим троянським конем, який поставить українську державність на межу існування, і, цілком можливо, призведе до ядерного Армаггеддону, першою постраждалою від якого буде якраз Україна, яка сама себе підставляє під удар
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.