"Погляд з Банкової" на Донбас

19 марта 2021, 12:04
Владелец страницы
журналіст
0
30
 Погляд з Банкової  на Донбас

Прес-секретар президента України запустила власне шоу на телеканалі "дім".

Авторський проект Юлії Мендель" погляд з Банкової " віщає на тимчасово окуповані території. Примітно, що в порушення закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" програма ведеться російською мовою. Простіше кажучи, свою передачу Мендель віщає російською мовою, в той час, як в країні забороняють російськомовні телеканали. Саме для цього команда Зеленського знищила медіа-активи Медведчука, а все інше було лише "приводом".
Це тільки перший крок-офіс президента хоче зробити з телеканалу " ДОМ " повноцінного конкурента медіаринку. Завдяки блогу Юлії Мендель багато хто згадав про існування телеканалу, а деякі з подивом дізналися, що він є і існує на бюджетні гроші. Продовження буде, але про що розповідатиме Юлія? Як мені здається, вона все вже повідомила за 10 хвилин першого випуску.
Хейтери оперативно задизлайкали відео-адміни каналу змушені були приховати лайки і дизлайки на платформі Уoutube, де ведеться трансляція.
Ось тільки законослухняні російськомовні жителі нашої вільної країни цікавиться-обов'язково потрібно відділятися і кликати військторг, щоб і з ними теж почали спілкуватися на їх рідній мові?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.