Україна як інструмент Заходу в досягненні своїх інтересів

5 февраля 2021, 12:00
Владелец страницы
журналіст
0
7
Україна як інструмент Заходу в досягненні своїх інтересів

1 лютого відбулася перша телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби і держсекретаря США Ентоні Блінкена.

1 лютого відбулася перша телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби і держсекретаря США Ентоні Блінкена. Це перший офіційний контакт адміністрацій двох держав після перемоги Джо Байдена на виборах президента США.
Під час бесіди Блінкен заявив, що Штати продовжать надавати Україні "надійну економічну і військову допомогу". Крім того, була відзначена "важливість збереження Україною прогресу в боротьбі з корупцією та впровадженні верховенства права та економічних реформ". Були обговорені зусилля України в боротьбі з COVID - 19 і досягнення дипломатичного врегулювання конфліктів на Сході країни і в Криму. Глава МЗС України після розмови з держсекретарем США повідомив, що сторони підтвердили важливість стратегічного партнерства України і США і домовилися зробити його більш амбітним. "У наших відносинах починається новий день", - заявив Кулеба.
Дана розмова торкнулася більшості проблемних питань в Україні, проте всі вони прозвучали в позитивній ноті. Уряд США з упевненістю висловлюється про успішну політику українського керівництва в усіх напрямках і не враховує реальну обстановку в країні. Прогресу боротьби з корупцією немає, вакцинації населення немає, врегулювання внутрішніх конфліктів немає, звідки стільки позитиву в телефонній розмові?
Реальність же в тому, що президент України одним з перших привітав з новою посадою американського колегу і дав розгорнуте інтерв'ю американському ЗМІ і дуже просив через журналістів Запрошення в Білий дім, пообіцяв неодмінно його прийняти і негайно приїхати. Однак, всім цим реверансам у Вашингтоні не приділили уваги. Нова американська адміністрація під керівництвом президента Джозефа Байдена і глави Держдепу Ентоні Блінкена, за інформацією видання Der Spiegel, незадоволена нормандським форматом, оскільки він не домігся особливих успіхів у врегулюванні ситуації на Донбасі, і Штати хочуть приєднатися до переговорів.
Якщо Штати стануть учасником переговорів, то українське керівництво буде таким же слухняним, як і сьогодні. Власної думки, тим більше, на міжнародній арені, в українського керівництва немає. Так було при Порошенку, так є і при Зеленському. Що скажуть українській владі, то вона і буде робити. Американцям набагато вигідніше мати буферну державу, яка фактично знаходиться в стані війни з РФ. І в разі загострення протистояння з Росією американці дадуть українцям будь-яку зброю, і вони почнуть наступальну операцію на сході. На жаль, Україна-лише пішак на шахівниці політичної гри США та інструмент Заходу в досягненні своїх інтересів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.