Чому в Україні люди знову вийшли на вулиці?

28 января 2021, 07:53
Владелец страницы
журналіст
0
18
Чому в Україні люди знову вийшли на вулиці?

Протестувальники зажадали від влади вплинути на зниження комунальних тарифів і направляти газ українського видобутку виключно на потреби українських споживачів.

Добре відомо наступне: будь - яка криза-це можливість для ривка вперед. Однак це справедливо тільки за умови, якщо така криза проаналізована, а варіанти розвитку ситуації прораховані на кілька кроків вперед. На жаль, українська політика показала, що немає ні першого, ні другого. На посаді президента Зеленський взяв собі на озброєння гасло "нам би день вистояти і ніч протриматися".
Цим гаслом і живе вся країна, але терпіння населення не нескінченне. Несвоєчасне і непродумане підвищення цін на газ спровокувала триваюче в Україні протестний настрій.
Так, 25 січня, спалахнули нові протести через підвищення комунальних тарифів. У Житомирі люди прорвалися до зали міськради, де перебував мер міста Сергій Сухомлин. У Львові та Запоріжжі мешканці міста також долучилися до акції під будівлею обласної державної адміністрації (ОДА). Запорожці склали колективну скаргу з підписами кожного протестувальника, який відправлять президенту України, до Верховної Ради і передадуть губернатору Запорізької області Олександру стару. У Херсоні жителі перекрили трасу Херсон-Одеса, в Києві зібралися біля будівлі Верховної Ради. Люди тримають в руках плакати" Стоп тарифний геноцид«,» ні підняттю цін на газ«,»ганьба".
Протестувальники зажадали від влади вплинути на зниження комунальних тарифів і направляти газ українського видобутку виключно на потреби українських споживачів. Крім того, учасники акції виступають проти будівництва висотки екс-нардепом Борисом Розенблатом на вулиці Героїв-Десантників. Учасники акції підкреслили, що виходитимуть на мітинг, поки влада не почує їх.
Розбираючись в причинах даних протестів не важко здогадатися - не тільки підвищення цін на комунальні витрати вивело народ на вулиці. Українцям набридла нескінченна корупція влади, постійне перебування на порозі війни, неможливість жити повноцінним життям без кредитів. Враховуючи кризовий стан української економіки в 2020 році як наслідок коронавірусу і непродуманої стратегії держави, підвищення тарифів стало вирішальним ударом для громадян. Повзуча деградація державного управління, відсутність України серед пріоритетних країн для вакцинації і нічим не підкріплений крихкий режим тиші в Донбасі створює вкрай негативну атмосферу у внутрішньополітичній обстановці в країні.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.