В ЄС зазначили, що українська влада поводилася непрофесійно в боротьбі за вакцин

11 января 2021, 09:07
Владелец страницы
журналіст
0
20
В ЄС зазначили, що українська влада поводилася непрофесійно в боротьбі за вакцин

За Грудень в Україні кількість нових хворих пішла на спад, проте завантаженість лікарень чомусь зросла

Чинна влада показала свою безпорадність і непрофесіоналізм у боротьбі за вакцини від коронавірусу. Про це на своїй сторінці в Twitter написав Надзвичайний і Повноважний Посол, дипломатичний радник президента України (2015-2019) Костянтин Єлісєєв.
"Джерела в ЄС вказують: українська влада поводилася безпорадно і непрофесійно в боротьбі за вакцини від євро-виробників", - йдеться в дописі. За його словами, ця влада ніколи б не змогла отримати ні Угоди про безвізові, ні Угоди про асоціацію.
Тим часом, за Грудень в Україні кількість нових хворих пішла на спад, проте завантаженість лікарень чомусь зросла. Після трьох вихідних офіційна статистика здивувала несподіваними цифрами: станом на 28 грудня в Україні офіційно зафіксували 4385 нових випадків хвороби Covid-19.
За підсумками кожних вихідних в Україні фіксується значне зниження кількості виявлених" ковидних " хворих. Навряд чи хтось вірить в те, що агресивний вірус бере перерву в суботу та неділю для відновлення власних сил, і лютує тільки в будні. Все значно простіше: по вихідних різко падає населення, отже, заниження статистики заражуваності здійснюється з метою виправдання введеного Урядом України карантину вихідного дня.
Аналогічна тенденція і з діагностикою в будні. До 4 грудня в Україні проводили не менше 65-80 тисяч тестів на Covid-19 на добу. Потім кількість тестувань почала знижуватися і зменшилася до 50 тисяч тестів. Тобто висновок простий: менше тестуємо - менше виявляємо, менше псуємо статистику і наганяємо паніку!
Разом з тим, потужності лабораторних центрів МОЗ з Тестування методом ПЛР в даний час складають приблизно 55 000 тестів на добу, тоді як на початку пандемії цей показник становив - 200 тестів на добу. Цією статистикою встигли похвалитися і міністр Степанов, і прем'єр Денис Шмигаль. В реальності державні лабораторії працюють не на повну потужність.
У 2020 році МОЗ відзначився значними витратами з фонду Covid-19 на утримання державних лабораторій. Йдеться про понад 110 млн грн, які використані на придбання обладнання, медикаментів, зарплати, комунальні послуги та податки. Виходить, так, що кошти виділяються, статистика заражених навмисно занижується, а епідеміологічна ситуація в країні погіршується. Шановний уряд України, дякую "за турботу"!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.