Уряд влаштувало змагання з руйнування України

9 января 2021, 09:14
Владелец страницы
журналіст
0
46
Уряд влаштувало змагання з руйнування України

28 грудня український Кабінет міністрів скасував пільговий тариф і в два рази підняли ціни на електроенергію.

"Те, що Кабмін робить з тарифами для населення - вже за межею совісті і уявлення про соціальну справедливість".

28 грудня український Кабінет міністрів скасував пільговий тариф і в два рази підняли ціни на електроенергію.

На позачерговому засіданні Кабмін Шмигаль з 1 січня 2021 року встановив для населення тариф на електроенергію в розмірі 1,68 грн / кВтг (зараз діє тариф 0,90 грн / кВтг), тобто у 2 рази! Плюс з 8 січня оголосять локдаун і змусять усіх сидіти вдома, різко збільшуючи споживання електроенергії.

І це не межа: даний тариф буде діяти тільки до 31 березня 2021 року. Обстановка в суспільстві напружена і навіть тривожна, чого ще чекати від Шмигаль?

До 2014 року кубометр газу коштував 72,5 копійок, а з 1 січня 2021 року Нафтогаз підніме ціну до 7,22 гривень за кубометр. Вартість газу "полетіла в небеса" - ціна зросла в 10 разів!

Не забули, як 17 грудня 2013 Арсеній Яценюк з учасниками Народного віче в центрі Києва прийняли рішення вимагати від влади зниження на 30% всіх тарифів для населення? І де зараз Яценюк, і де тарифи і "соціальний" газ для українців?

Так, це вже зовсім за гранню совісті і уявлення про соціальну справедливість. Судячи з усього, там "нагорі" відбуваються справжні змагання з руйнування України зсередини, а головне - вони самі вирішують, як українцям далі жити, а точніше - виживати.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.