Народна аферистка Вінницького національного медуніверситету Петрушенко Вікторія

23 декабря 2020, 18:04
Владелец страницы
0
1111
Народна аферистка Вінницького національного медуніверситету Петрушенко Вікторія

Ім'я Вікторії Петрушенко "сплило" в медичному середовищі Вінниччини на початку двотисячних. Стрімка кар'єра за двома різними напрямками (хірургія і вокал) одночасно змусила багатьох людей замислитись.

Як могла лікарка писати і "захищати" за 8 років (з 2000 по 2008) поспіхом три дисертації - дві медичних і одну педагогічну, при цьому поєднуючи все з гастролями і концертами? А вже у 35 років стати проректором?

Але, як бачимо, все можливо, якщо рухатись "по трупах".

Свій шлюб жінка створила на вигоді - чоловік Вікторії Петрушенко Мирослав Мельник був сином Академіка СРСР Василя Мельника, тому така партія була бажаною для жінки. Але, батько Мирослава вирішив померти перед весіллям, а сам Мирослав був тільки на початку зрілого життя, і потребував значних енергетичних затрат з-боку дружини, на той момент Вікторії Петрушенко. Зрозуміло, що аферистка не могла розмінюватись на такого невдаху, тим паче що іменитий батько так невчасно помер і не міг штовхати пару до "омріяних" Вікторією "висот". В результаті Вікторія почала зраджувати чоловікові зі старшими, жонатими і статусними чоловіками, отримуючи чималі "звання і преференції" взамін.

 

Тільки от все, що людина наживає злочинним шляхом, призводить до її ж краху. За 7 років проректорства "проффесор" Петрушенко "зарекомендувала" себе як скандальна, конфліктна, патологічно одержима владою, грошима і чоловіками корупціонерка. Так, все написано  вірно. Вікторія Петрушенко одержима жагою влади і грошима, а чоловіки в її житті були "засобами" до "звань, посад і реґалій". Жінка руйнувала і продовжує руйнувати чужі сім'ї, так як саме статусні й впливові жонаті чоловіки - все життя вели її до поставлених цілей. Ось звідки стрімка кар'єра у кардинально різних сферах, за умов неприділяння уваги нічому толком. Звісно, головне Вікторія Петрушенко засвоїла з дитинства - приділяй увагу "правильному" чоловікові, і всім буде чхати, наскільки ти незграбний хірург, або наскільки ти "недоспівачка".

 

Ректор Василь Мороз, який волею випадку стрівся аморальній жінці на життєвому шляху, вже встиг пошкодувати, що зробив з Вікторії Петрушенко і "народну", і професора, і проректора. Адже великого кохання видатного Героя України Василя Мороза Петрушенко Віка не оцінила. В переламний для країни момент жінка навіть мало не зуміла підступно вихопити крісло Ректора з-під Героя України, Академіка Василя Мороза. Гніву колишнього (на той момент) не було меж. Отоді й Вікторія підписала собі ходу до звільнення з проректорства.

Все місто, уся країна гула(!), коханню край, речі Віка збирай! Але жінка професіонал зі зваблення чоловіків, давно підшукала заміну Василю Морозу, про що наслухані всі її колеги давно й повсякчас. В такий спосіб жінка додає собі ваги, залякуючи навколо всіх, в тому числі й Ректора вишу, Василя Мороза.

 До речі, варто особливо відмітити, що у ВНМУ імені М.І. Пирогова працюють також матір "народної аферистки" Олена Петрушенко, а також "геніальний" син Вікторії Петрушенко - Віктор Мельник. Вони на різних прізвищах не випадково. Все життя Вікторії Петрушенко - це боротьба із законом, злочини, залякування, афери, хабарі, зловживання посадовим становищем і присмоктування до жонатих, статусних чоловіків, тому не дивно, що жінці доводиться й тут вдаватися до афер. Віктор Мельник офіційно працевлаштований на кафедрі суспільних наук ВНМУ імені М.І.Пирогова, отримує заробітню платню, але грубо порушує кодекс законів про працю. На що всі дружно закривають очі. Матір вирішує всі його прогули і відгули, покриваючи і прикриваючи всюди. Цікавий парадокс - своїх підлеглих жінка знищує, принижує і катує, придираючись, чіпляючись, обзиваючи. А синові дозволяє все, як і собі! Більше того, матір готує йому "кар'єру" і "посади" шляхом підкупу і інтриг.

Не зайвим буде сказати, нарешті, чому на світ з'явилася ця стаття. А справа у тім, що всім - лікарям, викладачам і Вінницького національного медичного університету, і співробітникам Вінницької обласної лікарні імені М.І. Пирогова вже набридло працювати у цьому лайні.

І добирати кращих слів немає змоги, адже коли коханка Ректора вишу нагинає всіх підлеглих, співробітників, залякуючи Ректором - Василем Максимовичем, і аргументуючи тим, що вони з ним вже "помирилися", і він - Ректор, підтримає тільки її, то вибачайте, але цьому має стати край.

Вікторія Петрушенко зараз бігає всюди й розповідає, що Ректор досі по вуха закоханий у неї, і простив ій підлість, зради, підступ, а все тому що вона неповторно вміє маніпулювати чоловіками. "Народна аферистка Вікторія Петрушенко" продовжує розпускати чутки про новий виток стосунків з "дурнуватим і підстаркуватим" Ректором Василем Морозом, якого в колі свого оточення лагідно називає "дідом", з якого глузує, але який зробить для неї все. Взагалі чоловіків Вікторія Петрушенко зневажає, хизуючись своіми "перемогами" і "трофеями", а Герой України Василь Мороз ніяк не второпає, що в її списку "трофеїв" він далеко не на першому місці.

З простих людей "народна аферистка" вимагає хабарі у розмірі від 5 до 10 тисяч євро за різноманітні "послуги": навчання в аспірантурі, ординатурі, магістратурі, взяття на роботу, надання посад тощо. Також Вікторія Петрушенко спеціалізується на плагіаті - професійно може переписати російську дисертацію десятирічної давнини на українську мову - всього лише за 10 000 $! Звісно, це тільки за текст. Якщо Ви бажаєте захиститись - буде ще "такса", при цьому Вам необов'язково бути хірургом! За гроші жінка зробить із Вас хірурга, навіть якщо Ви сімейний лікар! Але далі - коли Вас упіймають на плагіаті, висміють і привселюдно виженуть з роботи - коштів назад Ви не побачите! В народі кажуть - "кинули на гроші" - а в Вінницькому національному медичному університеті кажуть, що професорці потрібна нова машина!

І у "народної аферистки" Вікторії Петрушенко справді є багато "причин", аби порушувати як закон, так і загалом закони етики й моралі. Ось ці "причини": Три будинки з пристойною прибудинковою територією, два з яких у центрі Вінниці, третій - триповерховий маєток більше 350 м2, розташований в елітному мікрорайоні міста, на березі Бугу, а також дві квартири у Києві (елітне житло). І це тільки з нерухомого майна. Також у власності "народної аферистки" два автомобіля - Лексус (з часів проректорства), і Ауді Q8 2018 року!

Про Лексус "проффесорки", до речі, інформації в інтернеті вистачає. А от новенька Ауді Q8 2018 року тільки з'явилась - і придбати таке авто можна і Вам, якщо маєте у кишені більше 70 000 $!

 

Хіба могло бути інакше у такої аферистки-бізнесменші? Вікторія Петрушенко - вимагає "вдячностей", "почестей", і "подяк" у вигляді доларів, євро, тому що вона коханка Ректора, і все має бути так, як вона захоче!

Тільки у нас, простих лікарів, питання : а до чого тут ВУЗ, обласна лікарня? Чому від корупції, зловживання владою і службовим становищем, а також особистого брудного життя, зрад і суцільних бріхней повинні страждати люди, і зокрема лікарі, котрі зараз - в умовах надзвичайної ситуації, пандемії - мають думати про те, як рятувати життя?!

Не може людина (Петрушенко Вікторія), котра все своє статево зріле життя використовувала своє тіло, продаючи себе заради вигод, звань і посад, розбиваючи сім'ї, вимагаючи гроші, збираючи автопарки, йдучи по трупах, руйнуючи життя стількох людей -  не може ця "людина" зараз носити почесне звання лікаря, педагога, і принижувати всіх навколо, аргументуючи свою аморальну, психопатичну поведінку тим, що вона "проффесор".

Вікторія Петрушенко - ракова пухлина на тілі Вінницького вишу. Замість працювати, Петрушенко Вікторія свою посаду використовує задля вирішення власних справ, надмірного збагачення і досягнення ще більшої влади. Абсолютно некомпетентна, непрофесійна, розпусна, неадекватна, істерична,  патологічно одержима владою, грошима і чоловіками корупціонерка проїдає державні харчі і руйнує медицину, освіту, університет.

 

Ясно і давно очевидно одне: Петрушенко Вікторії не місце в вищому навчальному закладі, і їй не можна давати владу. Такій людині не можна давати у підпорядкування людей, довіряти навчання студентів. Більше того, така особа - Петрушенко Вікторія - повинна бути звільнена й покарана за свою злочинну діяльність, корупцію, зловживання владою, службовим становищем, за нанесення шкоди колегам, студентам, оточенню, за розбиті сім'ї і розпусту і аморальний приклад для підростаючого покоління лікарів.

 

Просимо правоохоронні ограни втрутитись у критичну ситуацію, притягнути до відповідальності професорку, завідувачку кафедри ендоскопічної та серцево-судинної хірургії Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова - Вікторію Петрушенко. Вимагаємо розслідування походження величезних статків "народної аферистки", а також скоєних нею злочинів, що пов'язані з перевищенням і зловживанням службовим становищем, незаконним відмиванням коштів, хабарництвом, корупцією та аморальною, розпусною поведінкою. Всі вищеописані факти повністю суперечать чинному законодавству та етичному колексу лікаря і потребують радикального вирішення.

Якщо керівництво вишу не в змозі звільнити скандально відому корупціонерку, ми будемо змушені звертатись у вищі інстанції, а також розкрити деталі аморальної поведінки Вікторії Петрушенко, оприлюднивши факти, які аферистка досі намагається приховати.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.